Pagrindinis Straipsniai

Kurios universalios padangos yra geriausios?

 

Vis daugiau vairuotojų atsisako keisti padangas bent du kartus per metus ir renkasi universalias padangas. Tokios padangos gali nesuteikti maksimalaus saugumo, tačiau turi nemažai kitų privalumų. Universalios padangos yra itin paklausios, todėl ir pasiūlos atsiranda vis daugiau. Žemiau galite matyti padangų sąrašą, į kurias yra verta atkreipti dėmesį.

1. Michelin CrossClimate+

Įvairiausiomis sąlygomis šios padangos demonstruoja pavyzdines veikimo savybes. Itin didelė dalis vairuotojų teigia, jog tai yra geriausias pasirinkimas ir šios padangos neturi jokių silpnybių, tik stiprybes.

2. Vredestein Quatrac Pro

Šios padangos yra taip pat itin patikimos ir vertos dėmesio, tačiau turi ir silpnybę. Deja, bet jos dėvisi kiek greičiau nei kai kurios kitos padangos. Jei planuojate įsigyti padangas, kuriomis galėtumėte naudotis ilgai, tuomet šis pasirinkimas gali būti ne pats geriausias.

3. Goodyear Vector 4SEason Gen-2

Šios padangos yra vertos dėmesio, nes pasižymi puikiomis veikimo savybėmis įvairiomis sąlygomis. Būtina paminėti ir tai, jog yra itin geras kainos ir savybių koeficientas. Vienintelė šių padangų silpnybė yra ta, jog automobilio valdymo savybės suprastėja esant sausai kelio dangai.

4. Continental AllSeason Contact

Šios padangos ne tik leidžia važiuoti sportiškai įvairiomis sąlygomis, bet ir dėvisi lėtai, taip pat gali pasigirti mažu pasipriešinimu riedėjimui, yra trumpos stabdymo distancijos ant ledo ir sniego. Tačiau yra ilgokas stabdymo kelias važiuojant šlapia kelio danga.

5. Hankook Kinergy 4S2

Itin geros veikimo savybės ant ledo ir sniego, geras sukibimas su kelio danga. Reikėtų paminėti ir itin gerą apsaugą nuo akvaplaningo. Kainos santykis su savybėmis yra tiesiog idealus. Tačiau šios padangos taip pat pasižymi pernelyg ilgu stabdymo keliu važiuojant šlapia kelio danga.

6. Nexen Blue 4Season

Šios padangos sulaukia dėmesio, nes yra tylesnės už daugelį kitų padangų. Taip pat yra itin geras kainos ir savybių santykis. Visgi, šios padangos turi ir nemažai silpnybių, tokių kaip per didelis pasipriešinimas riedėjimui bei ilgas stabdymo kelias važiuojant šlapia kelio danga.

7. Maxxis Premitra All Season AP3

Šios padangos sulaukia itin daug pagyrų dėl veikimo savybių važiuojant sniegu padengtu keliu. Pasižymi ne tik trumpu stabdymo greičiu, bet ir gera apsauga nuo akvaplaningo. Visgi, šių padangų silpnybė yra šlapia kelio danga. Būtent tuomet yra tik vidutiniškas sukibimas su kelio danga ir pernelyg ilgas stabdymo kelias.

8. Kumho Solus 4S HA31

Jei ieškote padangų, kurios lėtai dėvėtųsi, tuomet šis variantas gali būti Jums pats tinkamiausias. Negana to, šios padangos turi gerą apsaugą nuo akvaplaningo, taip pat ir trumpą stabdymo kelią esant sniegu padengtai kelio dangai. Šios padangos turi ne tik stiprybių, bet ir silpnybių. Stabdymo kelias yra per ilgas važiuojant šlapia arba sausa kelio danga, automobilis praranda stabilumą.

9. Bridgestone Weather Control A005

Trumpas stabdymo kelias, mažas pasipriešinimas riedėjimui, geros veikimo savybės važiuojant šlapia arba sausa kelio danga - būtent dėl šių savybių šios padangos yra vertos dėmesio. Tačiau šios padangos gali pasigirti tik vidutiniškomis savybėmis ant ledo ir sniego. Taip pat yra greitas dėvėjimasis.

10. Cooper Discoverer AllSeason

Šis automobilis turi nemažai gerų savybių, tačiau nemaža dalis vairuotojų šių padangų pirkti nerekomenduoja. Šių padangų silpnybės yra ilgas stabdymo laikas esant šlapiai kelio dangai ir suprastėjusios automobilio valdymo savybės.