Pagrindinis Straipsniai

Kinietiškos padangos ar brangios padangos - kuo jos skiriasi?

 

Itin didelė dalis žmonių įsigydami padangas atsižvelgia ne į tai, ko reikia jiems ar jų automobiliui, bet į kainą. Neretai pasitaiko, jog tenka keisti ne vieną, o kelias ar net daugiau padangų iš karto. Būtent tokiu atveju gali susidaryti itin didelė suma. Norintys kokybiškų padangų visada renkasi kiek brangesnes padangas, visgi, yra ir tokių, kurie renkasi pigias kinietiškas padangas. Kiniečiai nevengia kurti prekes, kurios būtų panašios į žinomo gamintojo prekę. Neretai žmonės susigundo ir įsigyja pigesnę prekę, kuri tiek išvaizda, tiek parametrais primena žinomo gamintojo prekę. Kinijoje yra ir gerų gamintojų, tačiau reikėtų atsižvelgti į tai, jog itin didelė dalis tiesiog siekia įsigyti ir siūlo itin žemos kokybės padangas. Pasirinkus tokias padangas gali tekti sutaupyti perkant, tačiau vėliau gali tekti mokėti dar kartą. Taip gali nutikti todėl, nes nekokybiškas padangas teks greitai keisti.

Kinietiškų padangų kokybė

Kinietiškų padangų gamintojai neretai teigia, jog padangų kokybė neatsilieka nuo brangesnių padangų kokybės. Taip pat galima rasti nemažai bandymų, kurių rezultatai yra kinietiškų padangų naudai. Visgi, tai gali būti itin apgaulingi rezultatai. Kai kurie kinietiškų padangų gamintojai naudoja sluoksnius, kurių dėka padangų kokybė yra itin gera. Tačiau kokybiškas sluoksnis greitai nusidėvi ir padangos praranda gerą kokybę. Daugelis pirkėjų pastebėjo, jog kinietiškos padangos neretai tampa mažiau kokybiškos po kurio laiko. Kiekvienas vairuotojas gali rinktis ar nori įsigyti aukštos kokybės padangas, ar nori rinktis pigesnes, tačiau reikėtų atsižvelgti į riziką. Pirkdami žinomo gamintojo padangas Jūs įsigyjate kokybišką prekę, kuria naudotis galėsite daug metų, perkant kinietiškas padangas gali tekti jas keisti jau po kelių mėnesių, jei ne anksčiau.

Rinktis padangas iš Kinijos ar restauruotas padangas?

Anksčiau buvo itin paklausios restauruotos padangos. Būtent šios padangos atrodo kaip naujos, tačiau jų kaina yra gerokai mažesnė. Jų populiarumą gerokai sumažino kinietiškos padangos. Naujos padangos visada turi daugiau privalumų už restauruotas. Restauruotos padangos neturi jokių savybių, kurias sukūrė gamintojas, kadangi originalaus protektoriaus nebėra ir vietoje jo užklijuotas kitas protektorius. Jei galite rinktis tik arba padangas iš Kinijos, arba restauruotas, tuomet reikėtų rinktis kinietiškas padangas. Tokios padangos turi daugiau teigiamų savybių nei restauruotos.

Kur galima rasti kinietiškas padangas?

Kinietiškų padangų paklausa yra nemaža, būtent todėl itin didelė dalis pardavėjų asortimente turi ne tik žinomų gamintojų padangas, bet ir padangas, kurios yra iš Kinijos. Pigiausia padangas įsigyti yra internetu. Itin naudinga ir todėl, nes ten galima rasti išsamius prekių aprašymus. Visgi, jei padangas turite pamatyti prieš perkant, tuomet reikėtų padangų ieškoti artimiausioje automobilio dalių parduotuvėje.