Pagrindinis Straipsniai

Padangų pirkimas internetinėje parduotuvėje: kokie yra privalumai?

Stacionarių prekybos centrų laikai praeina. Klientai stengiasi pirkimus atlikti greitai, pelningai ir bet kada sau patogiu laiku, todėl parduotuvės, kurių darbo laikas ribotas, neįeina į šią schemą. Šiandien rinkoje atsiranda vis daugiau internetinių parduotuvių. Per globalų tinklą įprasta pirkti drabužius, gaminius, įrangą ir net padangas. Kokie tokio apsipirkimo pranašumai?

 

Taupymas. Stacionarių parduotuvių savininkai moka nuomą, prižiūri ir aptarnauja personalą, kuris būtinai reaguoja į gamybos sąnaudas. Verslininkams e-komercija yra labiau prieinama kaina, todėl pirkėjai gauna naudą. Dėl šios priežasties internetinėse parduotuvėse kainos yra žemesnės, o regioniniuose automobilių turguose, turgavietėse ar sendaikčių turguose - didesnės.

 

Asortimentas. Stacionarias parduotuves prekių asortimente riboja sandėlio erdvė ir savininko pageidavimai. Vietinėje rinkoje sunku rasti reto modelio padangas, kaip ir tokiose mažmeninės prekybos vietose negalima nusipirkti naujų padangų gaminių. Parduotuvėse daugiausia pristatomos bazinės padangos, taip pat patikrintos ir patikimos padangos iš vidutinių kainų segmento prekių ženklų. Rinkos lyderių ratų ir naujausių naujienų galima geriau ieškoti internetinėse parduotuvėse, kurių asortimentas dažnai viršija 60–70 tūkst.

 

“Švieži ratai”. Dideli virtualūs prekybos centrai savo klientams nesiūlo pasenusių prekių. Pirma, specialūs sandėliai leidžia laikyti padangas optimaliomis sąlygomis, ir, antra, pardavimo apimtys neleidžia ratams ilgą laiką būti sandėliuose. Taigi, klientas gauna “šviežias” padangas, ilgai išlaikydamas jų važiavimo savybes.

 

 

Patogu ir lengva. Mažų miestų gyventojai žino, ką reiškia važiuoti į netoliese esantį miestą, ieškoti ten tinkamos parduotuvės ir tikėtis gero asortimento. Bendravimas su pardavėjais ne visada teikia malonumą. Padangų pirkimas nejudančių automobilių turguje gali užtrukti visą dieną; internetinis pirkimas užtruks 5–10 minučių. Svetainėse galite naudoti padangų paieškos sistemą pagal automobilį ar padangų modelį ir, jei turite klausimų, susisiekite su konsultantais.

 

Klientų aptarnavimas. Stacionariose parduotuvėse pardavėjas arba automobilių rinkos savininkas atsako į visus klientų klausimus. Jis vadovaujasi savo patirtimi ir pažiūromis. Internetinių parduotuvių klientų aptarnavimo tarnybos darbuotojai dirba skirtingai: tyrinėja rinkos būklę, stebi naujų produktų bandymus, skaito klientų apžvalgas, seka publikacijas žiniasklaidoje ir internetiniuose šaltiniuose. Tik remdamiesi išsamia rinkos analize, jie pateikia rekomendacijas konkrečiam modeliui.

 

Visą parą ir greitai. Kaip žinote, automobilių rinkos neveikia visą parą. Elektroninės parduotuvės veikia be arbatos ir miego pertraukėlių, todėl klientai padangų ir ratų užsakymus gali pateikti bet kuriuo sau patogiu metu. Jei norite užsisakyti telefonu, naktį to negalėsite padaryti.

 

Bet ne tik paprastumas ir patogumas pateikiant užsakymą gali parodyti pusiausvyrą internetinių parduotuvių naudai, bet ir pristatymo greitis. Pirkimai juose šiandien pristatomi per kurjerių tarnybas nurodytu adresu arba į transporto įmonių sandėlius. Paprastai tai trunka tik 1-2 dienas.

 

Kiekvienas vairuotojas savarankiškai nusprendžia, kaip ir kur jis turėtų nusipirkti naujas padangas. Geriau apsipirkti patikimose parduotuvėse, kur esate užtikrinti dėl padangų ir jų gamintojų patikimimo.