Pagrindinis Straipsniai

Kaip pasirinkti vasarines padangas visureigiui?

 

Vasarines padangas išsirinkti gali būti itin sunku. Renkantis padangas tenka atkreipti dėmesį ne tik į kainą, bet ir į gamintoją, savybes ir taip toliau. Būtent dėl to daugeliui padangų rinkimasis užtrunka itin daug laiko. Rinktis padangas reikėtų itin atsakingai, nes priešingu atveju gali tekti vėl mokėti tokią pačią ar net didesnę sumą.

Atkreipkite dėmesį į kainą

Norint įsigyti kokybiškas padangas reikėtų atkreipti dėmesį į kainą. Jei gamintojas siūlo itin geras savybes, tačiau tuo pačiu siūlo mažą kainą, reikėtų net nekreipti dėmesį į tokias padangas. Deja, bet norint pagaminti kokybiškas padangas tenka naudoti kokybiškas medžiagas, kurios gali būti kiek brangesnės. Būtent dėl šios priežasties nereikėtų tikėtis aukštos kokybės už žemą kainą.

Dydis

Renkantis padangas visureigiui yra itin svarbu atkreipti dėmesį į dydį. Kiekvienos padangos turi skirtingus išmatavimus ir rinktis reikėtų ne pagal asmeninius norus, o pagal tai, ko reikia turimam automobiliui. Yra būtina išsiaiškinti, kokie išmatavimai yra reikalingi dar prieš ieškant padangų.

Kelio sąlygos

Itin svarbu yra pasirinkti tinkamas padangas kelionėms. Atsižvelkite į tai, kur važiuosite, kokie yra keliai.

Atkreipkite dėmesį į parametrus

Renkantis padangas yra itin svarbu, jog būtų atkreiptas dėmesys ir į parametrus. Svarbu ne tik sukibimas, bet ir triukšmo lygis, degalų sąnaudos ir taip toliau. Svarbu ne tik atkreipti dėmesį į nurodytus parametrus, bet ir žinoti ką jie reiškia bei kokią prasmę turi.

Gamintojas

Vienas svarbiausių dalykų renkantis padangas yra gamintojas. Netinkamai pasirinktas gamintojas gali lemti tai, jog teks patirti nemažai žalos. Pasirinkus nekokybiškas padangas, norint išvengti avarijos, teks įsigyti naujas. Naudojant nekokybiškas padangas gali tekti ne tik važiuoti ne itin patogiai, bet ir nesaugiai. Geriausia yra rinktis žinomą gamintoją. Tokiu atveju bus galima rasti nemažai atsiliepimų apie jų gaminamas padangas.

Pirkti naujas ar naudotas?

Neretai vairuotojai suka galvą ne tik apie tai, kokias padangas pasirinkti, bet ir tada, kada nežino ar įsigyti naujas, ar rinktis naudotas. Rinktis naudotas padangas gali būti naudinga dėl kainos. Visgi, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog perkamos padangos nėra naujos. Net ir mažai naudojamos padangos sensta, būtent dėl šios priežasties gali tekti išleisti daugiau. Įsigijus senesnes padangas galima sutaupyti, tačiau greitai vėl teks įsigyti naujas padangas. Tuo tarpu perkant naujas padangas pirkėjas gali būti tikras, jog jas turės ilgai. Atsižvelgti reikėtų ir į tai, jog kai kurie pardavėjai nėra sąžiningi. Gali būti, jog asmuo, parduodantis padangas, pateiks neteisingą informaciją. Naujas padangas pirkti yra daug naudingiau, nes ne tik galėsite naudotis ilgiau, bet ir būsite tikras, jog įsigijote kokybiškas padangas.