Nexen NBlue HD Plus 155/65 R14 75T

Pagrindinis Nexen NBlue HD Plus 155/65 R14 75T
Nexen NBlue HD Plus 155/65 R14 75T

Nexen NBlue HD Plus 155/65 R14 75T

32,00 €
Nemokamas pristatymas, jei apmokėjimą atliksite bankiniu pavedimu

Prieinamumas: 0 vnt.

Prekės kodas: 109337

Pristatymo laikas: 1-3 d.d.

Plotis: 155

Degalų sąnaudos: E

Aukštis: 65

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Skersmuo: R14

Triukšmingumas (dB): 69

Sezoniškumas: Vasarinės

Triukšmingumo lygis: 1

Gamintojas: Nexen

Būklė: Naujos

Apkrovos indeksas: 75

Paskirtis: Automobiliams

Greičio indeksas: T

E
C
69 dB

Trumpai apie kompaniją. Nexen Tire Co. vizija ir siekis - tapti sėkmingu padangų gamybos verslu nedidelėje šalyje, užtikrinant pardavimo apimčių augimą pasaulinėje padangų rinkoje bei pristatant inovatyvius techninius sprendimus ir paklausius produktus. Nexen yra vienas iš aiškių padangų gamybos lyderių Azijos kontinente.
Verslo pradžioje, kompanija buvo įregistruota Heung-A Tire vardu, vėliau pervardinta į Nexen Tire Co. Metinės pardavimo apimtys - 2 mlrd. USD. Gamintojui priklauso padangų prekiniai ženklai Nexen, Roadstone, Capital.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Kaip sako Nexen Tire vadovai, mes esame pasiryžę vykdyti savo prekės ženklo pažadą ieškoti naujoviškų padangų gamybos technologijų, kurti saugius ir ekologiškus produktus bei užtikrinti, kad vairuotojai ir jų šeimos saugiai pasiektų savo paskirties vietą, tuo pačiu metu mėgaudamiesi sklandžiu ir patogiu automobilio važiavimu. Gamintojas Nexen Tire turi net 3 šiuolaikines padangų gamyklas Azijoje ir 4 padangų tyrimo ir vystymo centrus Korėjoje, Kinijoje, Vokietijoje ir JAV.
 
Įkūrimo metai/šalis: 2000 (1942)/P. Korėja
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos sunkiajam transportui.

SUSIJUSIOS PREKĖS