Pagrindinis

Fulda KRISTALL MONTERO 3 155/65 R14 75T

Fulda KRISTALL MONTERO 3 155/65 R14 75T

Fulda KRISTALL MONTERO 3 155/65 R14 75T

Prieinamumas: 4+ vnt.

54,00 €

Prekės kodas: 109315

Pristatymo laikas: 3 d.d.

Plotis: 155

Aukštis: 65

Skersmuo: R14

Sezoniškumas: Žieminės

Gamintojas: Fulda

Apkrovos indeksas: 75

Greičio indeksas: T

Degalų sąnaudos: E

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 67

Triukšmingumo lygis: 1

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

E
C
67 dB

FULDA KRISTALL MONTERO 3 - tai vidutinės klasės bedyglės žieminės padangos, skirtos lengvosioms transporto priemonėms. Modelis pasižymi pagerintu trauka, našumu ir komfortu šaltuoju metų laiku.
Atnaujintas simetrinis kryptinis KRISTALL MONTERO 3 protektoriaus raštas turi centrinę juostą su aštriabriauniais blokais ir įpjovomis 3D Bubble Blades, gilių lenktų drenažinių griovelių SnowCatcher Technology tinklą bei sustiprintus masyvius pečių blokus. Toks dizaino sprendimas ir pažangios technologijos užtikrina reikiamą kryptinį stabilumą ir valdomumą tiesiame kelyje bei posūkiuose, sukibimą ir trauką ant sniego, plikšalos ar šlapdribos bei sumažina valdymo praradimo, šoninio slydimo pavojų ir veiksmingai sutrumpiną stabdymo kelią.
Specialaus gumos mišinio su šiuolaikiniais priedais dėka, optimizuoto padangos FULDA KRISTALL MONTERO 3 protektorius yra elastingas, dėvisi lėčiau ir tolygiai, kas laiduoja ilgesnę eksploatacijos trukmę, tolygų apkrovų pasiskirstymą, sklandaus riedėjimo jausmą bei sumažina vibraciją ir triukšmingumą. Deramas pasirinkimas reikliems vairuotojams, vertinantiems saugumą, vokišką kokybę ir nuosaikią kainą.

Trumpai apie kompaniją. Fulda sėkmę lemia padangų kokybė ir aiškus suvokimas apie aukštą gaminių standartą, kurio tikisi klientai. Dabar vairuotojai iš visos Europos supranta, kodėl Fulda padangos yra teisingas pasirinkimas. Gamintojas didžiuojasi pagamintomis padangomis ir pasiektais rezultatais rinkoje. Tyrimai iš pirmaujančių vartotojų organizacijų ir žinomų automobilių žurnalų vėl ir vėl pripažįsta nepriekaištingą Fulda padangų kokybę.
Kompanijoje dirba 1800 darbuotojų, per metus pagaminama 8 mln. padangų, kurios platinamos 28 Europos valstybėse. Fulda užima virš 70% Vokietijos rinkos. Ženklas priklauso koncernui Goodyear Group.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Nuo šiuolaikinių greitkelių iki alpių regionų, kur vyrauja atšiaurios žiemos ir sniegas, Fulda produktai yra sukurti, kad užtikrintų optimalų vairavimą net ir sunkiausiomis klimato sąlygomis. Nuolatiniai tyrimai ir plėtros programos užtikrina, kad Fulda padangos gaminamos pažangiausiomis technologijomis iš naujausių medžiagų, laikantis reiklaus ISO 14001 standarto, kuris nustato aplinkos apsaugos ir gamybos normas.
Įkūrimo metai/šalis: 1906/Vokietija
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos.