Pagrindinis

Ling Long R701 155/70 R13C 75N

Ling Long R701 155/70 R13C 75N

Ling Long R701 155/70 R13C 75N

Prieinamumas: 0 vnt.

54,00 €

Prekės kodas: 108695

Pristatymo laikas: d.d.

Plotis: 155

Aukštis: 70

Skersmuo: R13C

Sezoniškumas: Vasarinės

Gamintojas: Ling Long

Apkrovos indeksas: 75

Greičio indeksas: N

Degalų sąnaudos: F

Sukibimas su šlapia kelio danga: E

Triukšmingumas (dB): 70

Triukšmingumo lygis: B

Būklė: Naujos

Paskirtis: Mikroautobusams

F
E
70 dB

Trumpai apie kompaniją. Padangų Linglong ženklas priklauso kompanijai Shandong Linglong Tire Co., Ltd. Tai 20-ji pagal dydį kompanija pasaulinėje padangų rinkoje ir 3-ji Kinijoje. Gamintojui taip pat priklauso prekiniai ženklai Atlas, Leao Tire, Green-Max ir Crosswind. Padangų gamyba nuolat plečiasi ir kompanija Shandong Linglong Tire siekia patekti į pasaulio padangų gamintojų top 10-ką jau 2020 m.
Gamintojas glaudžiai bendradarbiauja su automobilių pramonės gigantais: General Motors, Ford, Volkswagen, Tata, Tenant-Nissan, Fiat, Hyundai ir ispanų IDIADA Automotive Technology S.A. "Linglong" pavadinimas reiškia "išskirtinis" kinų kalboje, tad bendrovės siekia, kad būtent taip vairuotojai apibūdintų Linglong padangas.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Shandong Linglong Tire diegia gamybos strategiją 3 + 3, t. y. 3 šiuolaikinės padangų gamyklos jau pastatytos Kinijoje ir dar 3 planuojamos statyti kitose šalyse. Čia dirba net 12 tūkst. kvalifikuotų darbuotojų.
Koncernas nuolat tobulina savo gamybos technologijas, plečia asortimentą, diegia inovacijas ir produkcijos kokybės kontrolės sistemas bei ekologiškus sprendimus. Gamintojo padangoms suteikti šie sertifikatai: 3C, ECE, GCC, INMETRO, US DOT, SmartWay.
Įkūrimo metai/šalis: 1975/Kinija
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos.