Pagrindinis

Goldline GLV1 155/80 R13C 90Q

Goldline GLV1 155/80 R13C 90Q

Goldline GLV1 155/80 R13C 90Q

Prieinamumas: 0 vnt.

44,00 €

Prekės kodas: 108774

Pristatymo laikas: d.d.

Plotis: 155

Aukštis: 80

Skersmuo: R13C

Sezoniškumas: Vasarinės

Gamintojas: Goldline

Apkrovos indeksas: 90

Greičio indeksas: Q

Degalų sąnaudos: E

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 72

Triukšmingumo lygis: 2

Būklė: Naujos

Paskirtis: Mikroautobusams

E
C
72 dB

GOLDLINE GLV1 - tai ekonominės klasės vasarinės padangos, skirtos komercinėms transporto priemonėms. Modelis pasižymi pagerintu stabilumu, akustiniu komfortu ir ilgaamžiškumu šiltuoju metų laiku.
Simetrinis GOLDLINE GLV1 protektoriaus raštas turi dvi stambias centrines juostas su smailiakampiais blokais ir įpjovomis, gilių zigzaginių griovelių tinklą bei sustiprintus pečių blokus. Šis dizaino variantas užtikrina reikiamą kryptinį stabilumą ir valdomumą tiesiame kelyje ir lenkiant; sukibimą ant sausos ir šlapios dangos bei sutrumpina stabdymo kelią ir sumažina valdymo praradimo, šoninio slydimo ir buksavimo pavojų. Didesnis sąlyčio paviršius laiduoja didesnį stabilumą ir geresnį ryšį su keliu, todėl padanga reaguoja greičiau ir tiksliau.
Atnaujintas padangos GOLDLINE GLV1 protektoriaus dizainas, daugiasluoksnis sustiprintas karkasas ir gumos mišinys su specialiomis priemaišomis laiduoja tolygų apkrovų pasiskirstymą ir nusidėvėjimo spartą, mažesnį riedėjimo pasipriešinimą, vibraciją ir triukšmingumą bei patenkinamas saugumo, ilgaamžiškumo ir eksploatacines savybes. Priimtinas sprendimas taupiems vairuotojams, turintiems ekonominį biudžetą.

Trumpai apie kompaniją. Biudžetinių padangų prekinis ženklas Goldline priklauso kompanijai Van Den Ban Group. Goldline ženklas ir pirmieji modeliai pristatyti 2016 m. Reifen Essen parodoje. Goldline - tai padangos, kuriuos Van Den Ban Group siūlo vairuotojui kaip geriausią alternatyvą. Taigi, kiekvienas pirkėjas gali rasti sau tinkamą padangų komplektą, nepatirdamas didelių išlaidų ir nusivylimo.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Šiuolaikinės padangų testavimo ir gamybos technologijos dėka, kiekviena Goldline padanga turi pakankama ilgaamžiškumo, originalaus dizaino ir, žinoma, tinkamą našumo lygį. Goldline siūlo vairuotojams gerą kainos ir kokybės santykį bei platų padangų asortimentą visiems sezonams.
Įkūrimo metai/šalis: 2016/Nederlandai
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui.