Pagrindinis

Kelly WINTER ST 175/70 R14 84T

Akcija
Kelly WINTER ST 175/70 R14 84T

Kelly WINTER ST 175/70 R14 84T

Prieinamumas: 4+ vnt.

51,00 € 55,00 €

Prekės kodas: 110431

Pristatymo laikas: 0-1 d.d.

Plotis: 175

Aukštis: 70

Skersmuo: R14

Sezoniškumas: Žieminės

Gamintojas: Kelly

Apkrovos indeksas: 84

Greičio indeksas: T

Degalų sąnaudos: E

Sukibimas su šlapia kelio danga: E

Triukšmingumas (dB): 70

Triukšmingumo lygis: 2

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

E
E
70 dB

Trumpai apie kompaniją. Padangų Kelly Tires prekinis ženklas priklauso kompanijai Kelly-Springfield, kurią įsteigė Edwin Kelly ir Arthur Grant. Pirmasis kompanijos pavadinimas buvo The Rubber Tire Wheel Company. Tai pats seniausias padangų gamintojas JAV ir viena iš seniausių ir labiausiai patyrusių kompanijų pasaulinėje padangų rinkoje. Kelly Tires sėkmės istorija prasidėjo dar tuomet, kai pagrindinė transporto priemonė buvo arkliais tempiami vežimai ir karietos.
1935 m. Kelly-Springfield kompanija tapo Goodyear Tire & Rubber Company dukterine įmone. Kelly Tires nuolat ieško sprendimų ir būdų kaip pasiūlyti vairuotojui maksimalią naudą – aukštos kokybės tinkamo modelio ilgaamžes padangas už palankią kainą. Padangų gamintojui Kelly Tires dirba 22 tūkst. darbuotojų, pagaminama 200 mln. padangų per metus, produkcija eksportuojama į 22 pasaulio šalis.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Kaip teigia Kelly, visa sukaupta daugiametė patirtis atsispindi kiekvienoje pagamintoje padangoje. Ši kompanija pirmoji pradėjo gaminti pilnavidures padangas. Gamintojo sėkmės pagrindas - vartotojų ir klientų pozityvi patirtis, nepriekaištingas klientų aptarnavimas ir, žinoma, puikios kokybės padangos. Taip pat, kompanija Kelly yra pasaulyje pirmaujantis žemės ūkio technikos padangų gamintojas ir tiekėjas.
Įkūrimo metai/šalis: 1894/JAV
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui.