Pagrindinis

GT RADIAL WINTERPRO 2 155/70 R13 75T

GT RADIAL WINTERPRO 2 155/70 R13 75T

GT RADIAL WINTERPRO 2 155/70 R13 75T

Prieinamumas: 0 vnt.

29,00 €

Prekės kodas: 185620

Pristatymo laikas: d.d.

Plotis: 155

Aukštis: 70

Skersmuo: R13

Sezoniškumas: Žieminės

Gamintojas: GT Radial

Apkrovos indeksas: 75

Greičio indeksas: T

Degalų sąnaudos: F

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 69

Triukšmingumo lygis: 2

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

F
C
69 dB

GT RADIAL WINTERPRO 2 - tai ekonominės klasės bedyglės žieminės padangos, skirtos lengvosioms ir padidinto pravažumo transporto priemonėms (SUV/CUV/4WD/4x4/Crossover). Modelis pasižymi pagerintu našumu, stabilumu ir komfortu šaltuoju metų laiku.
Atnaujintas simetrinis kryptinis V formos GT RADIAL WINTERPRO 2 protektoriaus raštas turi plačią centrinę juostą su smailiakampiais blokais ir banguotomis lamelėmis, gilių drenažinių griovelių tinklą bei sustiprintus pečių blokus. Toks dizaino sprendimas užtikrina reikiamą kryptinį stabilumą ir valdomumą tiesiame kelyje, lenkiant ar dinaminių manevrų metu; sukibimą ir trauką ant sniego, ledo, plikšalos ar šlapdribos bei sumažina valdymo praradimo, šoninio slydimo pavojų ir sutrumpina stabdymo kelią.
Puikaus korpuso balanso ir specialaus gumos mišinio su silicio junginiais dėka, padangos GT RADIAL WINTERPRO 2 protektorius yra elastingas, dėvisi lėtai ir tolygiai, kas laiduoja ilgesnę tarnavimo trukmę, nepeiktinas eksploatacines ir saugumo savybes, savaiminį griovelių išsivalymą, mažesnį riedėjimo pasipriešinimą, vibraciją bei pagirtiną vairavimo komfortą. Tinkamas pasirinkimas taupiems vairuotojams, turintiems ekonominį biudžetą.

Trumpai apie kompaniją. GT Radial šūkis - patirkite padangos našumą. Su GT Radial gaunate daugiau iš kiekvieno kelio, kiekvieno važiavimo, kiekvieną dieną, už kiekvieną eurą. Daugiau nei 600 inžinierių ir specialistų komanda ir nepriekaištingos kokybės įranga užtikrina aukščiausią padangų gamybos kokybę. Kompanija pradėjo verslą, kaip dviračių padangų gamintojas.
GT Radial žeklas, kaip ir Primewell, Runway, Dextero, Hualin, Greatwall, Roadpro priklauso koncernui Giti Tire. Giti Tire dirba net 32 tūkst. darbuotojų, per metus pagaminama 10 mln. padangų, kurios eksportuojamos į 130 pasaulio valstybių. Kompanija yra didžiausių pasaulio padangų gamintojų 10-e.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Kiekvienoje iš septynių gamyklų, Giti nustatė aukščiausias padangų gamybos kokybės kontrolės procedūras. Griežta kokybės kontrolės sistema ir padangų saugumas išskiria šį gamintoją kitų konkurentų tarpe. Gamintojas sertifikuotas pagal ISO/TS16949, ISO14001 reikalavimus.
Įkūrimo metai/šalis: 1951/Singapūras
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos, motociklų padangos, autobusų padangos.