Pagrindinis

Uniroyal RainExpert 3 135/80 R13 70T

Uniroyal RainExpert 3 135/80 R13 70T

Uniroyal RainExpert 3 135/80 R13 70T

Prieinamumas: 0 vnt.

70,00 €

Prekės kodas: 108587

Pristatymo laikas: d.d.

Plotis: 135

Aukštis: 80

Skersmuo: R13

Sezoniškumas: Vasarinės

Gamintojas: Uniroyal

Apkrovos indeksas: 70

Greičio indeksas: T

Degalų sąnaudos: E

Sukibimas su šlapia kelio danga: B

Triukšmingumas (dB): 70

Triukšmingumo lygis: 2

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

E
B
70 dB

Trumpai apie kompaniją. Uniroyal yra vienas seniausių ir žinomiausių padangų gamintojų Europoje. Kompanija Uniroyal siekia tikslo, kad Jūs visada išliktumėte saugus kelyje, net jei važiavimo sąlygos yra prastos ir/arba lyja. Praktiškai, visi padangų modeliai veiksmingai sumažina akvaplaningo pavojų ir užtikrina padangų sukibimą su šlapia kelio danga.
Kompanija nuolat ieško būdų, kaip tobulinti padangų kokybę ir padidinti vairavimo malonumą. Jos vertybės: pažangi technologija, saugumas, patraukli kaina ir optimizmas. Gamintojas Uniroyal priklauso Continental AG.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Kaip sako pati Uniroyal, mes visada buvome ir būsime inovatyvūs išradėjai. Mes buvome pirmieji gamintojai, kurie pristatė zigzago modelio protektorius, kad padangos veiksmingai išvengtų slydimo (1912 m.).
1969 m. sukūrėme pirmąją "lietaus padangą" ir pirmieji atradome kryptingos V formos protektoriaus pranašumą. Mes išradome unikalią Shark Skin technologiją, kuri atkartoja ryklių gebėjimą skrosti vandenį, tad padangos veiksmingai išsklaido vandenį nuo kelio dangos paviršiaus.
Įkūrimo metai/šalis: 1868/Belgija
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos.