Pagrindinis

GT RADIAL MAXMILER PRO 155/80 R12C 88/86R

GT RADIAL MAXMILER PRO 155/80 R12C 88/86R

GT RADIAL MAXMILER PRO 155/80 R12C 88/86R

Prieinamumas: 4+ vnt.

29,00 €

Prekės kodas: 347727

Pristatymo laikas: 1-2 d.d.

Plotis: 155

Aukštis: 80

Skersmuo: R12C

Sezoniškumas: Vasarinės

Gamintojas: GT Radial

Apkrovos indeksas: 88/86

Greičio indeksas: R

Degalų sąnaudos: E

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 70

Triukšmingumo lygis: 2

Būklė: Naujos

Paskirtis: Mikroautobusams

E
C
70 dB

GT RADIAL MAXMILER PRO - tai ekonominės klasės vasarinės padangos, skirtos komercinėms transporto priemonėms. Modelis pasižymi pagerintu stabilumu, ekonomiškumu ir ilgaamžiškumu šiltuoju metų laiku.
Simetrinis GT RADIAL MAXMILER PRO protektoriaus raštas turi dvi centrines juostas su banguotais blokais ir įpjovomis, gilių zigzaginių drenažinių griovelių tinklą bei sustiprintus pečių blokus. Šis dizaino variantas užtikrina reikiamą kryptinį stabilumą ir valdomumą tiesiame kelyje, lenkiant ar posūkiuose; sukibimą ant sausos ir šlapios dangos bei sumažina valdymo praradimo, buksavimo ar šoninio slydimo pavojų ir sutrumpina stabdymo kelią.
Pagerintas modelio GT RADIAL MAXMILER PRO gumos mišinys su specialiais priedais, sustiprintas karkasas laiduoja deramas eksploatacines savybes net ir esant didelėms nuolatinėms apkrovoms, mažesnį riedėjimo pasipriešinimą ar perkaitimą bei ilgesnę tarnavimo trukmę ir kuro ekonomiją. Tinkamas pasirinkimas taupiems vairuotojams, turintiems ekonominį biudžetą.

Trumpai apie kompaniją. GT Radial šūkis - patirkite padangos našumą. Su GT Radial gaunate daugiau iš kiekvieno kelio, kiekvieno važiavimo, kiekvieną dieną, už kiekvieną eurą. Daugiau nei 600 inžinierių ir specialistų komanda ir nepriekaištingos kokybės įranga užtikrina aukščiausią padangų gamybos kokybę. Kompanija pradėjo verslą, kaip dviračių padangų gamintojas.
GT Radial žeklas, kaip ir Primewell, Runway, Dextero, Hualin, Greatwall, Roadpro priklauso koncernui Giti Tire. Giti Tire dirba net 32 tūkst. darbuotojų, per metus pagaminama 10 mln. padangų, kurios eksportuojamos į 130 pasaulio valstybių. Kompanija yra didžiausių pasaulio padangų gamintojų 10-e.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Kiekvienoje iš septynių gamyklų, Giti nustatė aukščiausias padangų gamybos kokybės kontrolės procedūras. Griežta kokybės kontrolės sistema ir padangų saugumas išskiria šį gamintoją kitų konkurentų tarpe. Gamintojas sertifikuotas pagal ISO/TS16949, ISO14001 reikalavimus.
Įkūrimo metai/šalis: 1951/Singapūras
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos, motociklų padangos, autobusų padangos.