Pagrindinis

GT Radial Kargomax ST-6000 155/70 R12C 104N

GT Radial Kargomax ST-6000 155/70 R12C 104N

GT Radial Kargomax ST-6000 155/70 R12C 104N

Prieinamumas: 4+ vnt.

53,00 €

Prekės kodas: 108539

Pristatymo laikas: 2-3 d.d.

Plotis: 155

Aukštis: 70

Skersmuo: R12C

Sezoniškumas: Vasarinės

Gamintojas: GT Radial

Apkrovos indeksas: 104

Greičio indeksas: N

Degalų sąnaudos: C

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 70

Triukšmingumo lygis: B

Būklė: Naujos

Paskirtis: Mikroautobusams

C
C
70 dB

GT RADIAL KARGOMAX ST6000 - tai ekonominės klasės vasarinės padangos, skirtos komercinėms transporto priemonėms, priekaboms bei vidutiniams ir dideliems karavanams. Modelis pasižymi pagerintu stabilumu, sukibimu ir ilgaamžiškumu šiltuoju metų laiku. Maksimali apkrova - 900 kg.
Simetrinis KARGOMAX ST6000 protektoriaus raštas turi dvi centrines juostas su aštriabriauniais banguotais blokais ir įpjovomis, gilių drenažinių griovelių tinklą bei sustiprintus pečių blokus. Šis dizaino variantas užtikrina reikiamą kryptinį stabilumą ir pravažumą tiesiame kelyje, lenkiant ar posūkiuose; sukibimą ir trauką ant sausos ir šlapios dangos bei sutrumpina stabdymo kelią ir sumažina valdymo praradimo ar šoninio slydimo pavojų.
Pagerintas modelio GT RADIAL KARGOMAX ST6000 gumos mišinys butilo pagrindu su specialiais priedais, sustiprintas inovatyvus karkasas laiduoja deramas eksploatacines savybes net ir esant didelėms nuolatinėms apkrovoms, mažesnį riedėjimo pasipriešinimą bei nepeiktiną vairavimo komfortą ir ilgą tarnavimo trukmę. Tinkamas pasirinkimas taupiems vairuotojams, turintiems ekonominį biudžetą.

Trumpai apie kompaniją. GT Radial šūkis - patirkite padangos našumą. Su GT Radial gaunate daugiau iš kiekvieno kelio, kiekvieno važiavimo, kiekvieną dieną, už kiekvieną eurą. Daugiau nei 600 inžinierių ir specialistų komanda ir nepriekaištingos kokybės įranga užtikrina aukščiausią padangų gamybos kokybę. Kompanija pradėjo verslą, kaip dviračių padangų gamintojas.
GT Radial žeklas, kaip ir Primewell, Runway, Dextero, Hualin, Greatwall, Roadpro priklauso koncernui Giti Tire. Giti Tire dirba net 32 tūkst. darbuotojų, per metus pagaminama 10 mln. padangų, kurios eksportuojamos į 130 pasaulio valstybių. Kompanija yra didžiausių pasaulio padangų gamintojų 10-e.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Kiekvienoje iš septynių gamyklų, Giti nustatė aukščiausias padangų gamybos kokybės kontrolės procedūras. Griežta kokybės kontrolės sistema ir padangų saugumas išskiria šį gamintoją kitų konkurentų tarpe. Gamintojas sertifikuotas pagal ISO/TS16949, ISO14001 reikalavimus.
Įkūrimo metai/šalis: 1951/Singapūras
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos, motociklų padangos, autobusų padangos.