Pagrindinis

GT RADIAL CHAMPIRO FE1 145/80 R13 79T

GT RADIAL CHAMPIRO FE1 145/80 R13 79T

GT RADIAL CHAMPIRO FE1 145/80 R13 79T

Prieinamumas: 0 vnt.

37,00 €

Prekės kodas: 220513

Pristatymo laikas: d.d.

Plotis: 145

Aukštis: 80

Skersmuo: R13

Sezoniškumas: Vasarinės

Gamintojas: GT Radial

Apkrovos indeksas: 79

Greičio indeksas: T

Degalų sąnaudos: E

Sukibimas su šlapia kelio danga: B

Triukšmingumas (dB): 71

Triukšmingumo lygis: 2

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

E
B
71 dB

GT RADIAL CHAMPIRO FE1 - tai ekonominės klasės vasarinės padangos, skirtos lengvosioms transporto priemonėms. Modelis pasižymi pagerintu stabilumu, valdomumu ir komfortu šiltuoju metų laiku.
Naujos kartos nesimetrinis GT RADIAL CHAMPIRO FE1 protektoriaus raštas turi dvi skirtingas centrines juostas su įvairiaformiais blokais ir įpjovomis, gilių drenažinių griovelių tinklą bei sustiprintus masyvius pečių blokus. Drenažiniai grioveliai savalaikiai pašalina paviršinį vandenį ir minimizuoja slydimo ar valdymo praradimo pavojų bei veiksmingai sutrumpina stabdymo kelią net ir prastose oro sąlygose. Skirtingi blokai centrinėje dalyje užtikrina pagirtina kryptinį stabilumą, sukibimą ir valdomumą tiesiame kelyje, posūkiuose ar lenkiant.
Pagerintas padangos GT RADIAL CHAMPIRO FE1 protektoriaus dizainas, sustiprintas karkasas, šiuolaikinis gumos mišinys su specialių junginių priemaišomis laiduoja tinkamas eksploatacines savybes, tolygų apkrovų pasiskirstymą, minimalų triukšmingumą ir vibraciją bei sklandaus riedėjimo jausmą. Tinkamas pasirinkimas taupiems vairuotojams, turintiems ekonominį biudžetą.

Trumpai apie kompaniją. GT Radial šūkis - patirkite padangos našumą. Su GT Radial gaunate daugiau iš kiekvieno kelio, kiekvieno važiavimo, kiekvieną dieną, už kiekvieną eurą. Daugiau nei 600 inžinierių ir specialistų komanda ir nepriekaištingos kokybės įranga užtikrina aukščiausią padangų gamybos kokybę. Kompanija pradėjo verslą, kaip dviračių padangų gamintojas.
GT Radial žeklas, kaip ir Primewell, Runway, Dextero, Hualin, Greatwall, Roadpro priklauso koncernui Giti Tire. Giti Tire dirba net 32 tūkst. darbuotojų, per metus pagaminama 10 mln. padangų, kurios eksportuojamos į 130 pasaulio valstybių. Kompanija yra didžiausių pasaulio padangų gamintojų 10-e.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Kiekvienoje iš septynių gamyklų, Giti nustatė aukščiausias padangų gamybos kokybės kontrolės procedūras. Griežta kokybės kontrolės sistema ir padangų saugumas išskiria šį gamintoją kitų konkurentų tarpe. Gamintojas sertifikuotas pagal ISO/TS16949, ISO14001 reikalavimus.
Įkūrimo metai/šalis: 1951/Singapūras
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos, motociklų padangos, autobusų padangos.