Pagrindinis

GOLDLINE GLW1 155/65 R14 75T

GOLDLINE GLW1 155/65 R14 75T

GOLDLINE GLW1 155/65 R14 75T

Prieinamumas: 0 vnt.

35,00 €

Prekės kodas: 194779

Pristatymo laikas: d.d.

Plotis: 155

Aukštis: 65

Skersmuo: R14

Sezoniškumas: Žieminės

Gamintojas: Goldline

Apkrovos indeksas: 75

Greičio indeksas: T

Degalų sąnaudos: E

Sukibimas su šlapia kelio danga: D

Triukšmingumas (dB): 71

Triukšmingumo lygis: B

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

E
D
71 dB

GOLDLINE GLW1 - tai ekonominės klasės bedyglės žieminės padangos, skirtos lengvosioms transporto priemonėms. Modelis pasižymi pagerintu stabilumu, sukibimu ir valdomumu šaltuoju metų laiku.
Naujos kartos nesimetrinis GOLDLINE GLW1 protektoriaus raštas turi tris skirtingas centrines juostas su aštriakampiais blokais ir banguotomis lamelėmis, gilių zigzaginių griovelių tinklą bei sustiprintus pečių blokus. Toks dizaino sprendimas užtikrina reikiamą kryptinį stabilumą ir pasukamumą tiesiame kelyje ir lenkiant; sukibimą ir valdomumą ant sniego, ledo, plikšalos ar šlapdribos bei sumažina valdymo praradimo, šoninio slydimo pavojų ir sutrumpina stabdymo kelią.
Šiuolaikinis padangos GOLDLINE GLW1 protektoriaus dizainas, sustiprintas karkasas ir gumos mišinys su silicio junginių priemaišomis laiduoja tolygų apkrovų pasiskirstymą ir nusidėvėjimo spartą, savaiminį griovelių išsivalymą, mažesnį riedėjimo pasipriešinimą bei patenkinamas saugumo, ilgaamžiškumo ir eksploatacines savybes. Priimtinas sprendimas taupiems vairuotojams, turintiems ekonominį biudžetą.

Trumpai apie kompaniją. Biudžetinių padangų prekinis ženklas Goldline priklauso kompanijai Van Den Ban Group. Goldline ženklas ir pirmieji modeliai pristatyti 2016 m. Reifen Essen parodoje. Goldline - tai padangos, kuriuos Van Den Ban Group siūlo vairuotojui kaip geriausią alternatyvą. Taigi, kiekvienas pirkėjas gali rasti sau tinkamą padangų komplektą, nepatirdamas didelių išlaidų ir nusivylimo.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Šiuolaikinės padangų testavimo ir gamybos technologijos dėka, kiekviena Goldline padanga turi pakankama ilgaamžiškumo, originalaus dizaino ir, žinoma, tinkamą našumo lygį. Goldline siūlo vairuotojams gerą kainos ir kokybės santykį bei platų padangų asortimentą visiems sezonams.
Įkūrimo metai/šalis: 2016/Nederlandai
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui.