Pagrindinis

Goldline GL 4SEASON 155/65 R14 75T

Goldline GL 4SEASON 155/65 R14 75T

Goldline GL 4SEASON 155/65 R14 75T

Prieinamumas: 0 vnt.

40,00 €

Prekės kodas: 109314

Pristatymo laikas: d.d.

Plotis: 155

Aukštis: 65

Skersmuo: R14

Sezoniškumas: Universalios

Gamintojas: Goldline

Apkrovos indeksas: 75

Greičio indeksas: T

Degalų sąnaudos: E

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 71

Triukšmingumo lygis: 2

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

E
C
71 dB

GOLDLINE GL 4SEASONS - tai ekonominės klasės universalios padangos, skirtos lengvosioms transporto priemonėms. Modelis pasižymi pagerintu stabilumu, sukibimu ir valdomumu visais metų laikais.
Naujos kartos nesimetrinis GOLDLINE GL 4SEASONS protektoriaus raštas turi tris skirtingas centrines juostas su įvairiaformiais blokais ir dviejų tipų banguotomis lamelėmis, gilių griovelių tinklą bei sustiprintus pečių blokus. Šis dizaino variantas užtikrina reikiamą kryptinį stabilumą ir valdomumą tiesiame kelyje, lenkiant ar posūkiuose; sukibimą ant sausos ir šlapios dangos, sniego ar šlapdribos bei sumažina valdymo praradimo pavojų ir sutrumpina stabdymo kelią.
Patobulintas padangos GOLDLINE GL 4SEASONS protektoriaus dizainas, sustiprintas karkasas ir gumos mišinys su silicio junginių priemaišomis laiduoja tolygų apkrovų pasiskirstymą ir nusidėvėjimo spartą, mažesnį riedėjimo pasipriešinimą ir vibraciją bei patenkinamas saugumo, ilgaamžiškumo ir eksploatacines savybes. Priimtinas sprendimas taupiems vairuotojams, turintiems ekonominį biudžetą.

Trumpai apie kompaniją. Biudžetinių padangų prekinis ženklas Goldline priklauso kompanijai Van Den Ban Group. Goldline ženklas ir pirmieji modeliai pristatyti 2016 m. Reifen Essen parodoje. Goldline - tai padangos, kuriuos Van Den Ban Group siūlo vairuotojui kaip geriausią alternatyvą. Taigi, kiekvienas pirkėjas gali rasti sau tinkamą padangų komplektą, nepatirdamas didelių išlaidų ir nusivylimo.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Šiuolaikinės padangų testavimo ir gamybos technologijos dėka, kiekviena Goldline padanga turi pakankama ilgaamžiškumo, originalaus dizaino ir, žinoma, tinkamą našumo lygį. Goldline siūlo vairuotojams gerą kainos ir kokybės santykį bei platų padangų asortimentą visiems sezonams.
Įkūrimo metai/šalis: 2016/Nederlandai
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui.