Pagrindinis

Gislaved Urban Speed 165/70 R14 81T

Gislaved Urban Speed 165/70 R14 81T

Gislaved Urban Speed 165/70 R14 81T

Prieinamumas: 4+ vnt.

58,00 €

Prekės kodas: 109684

Pristatymo laikas: 1-2 d.d.

Plotis: 165

Aukštis: 70

Skersmuo: R14

Sezoniškumas: Vasarinės

Gamintojas: Gislaved

Apkrovos indeksas: 81

Greičio indeksas: T

Degalų sąnaudos: E

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 70

Triukšmingumo lygis: B

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

E
C
70 dB

GISLAVED URBAN*SPEED - tai vidutinės klasės vasarinės padangos, skirtos lengvosioms transporto priemonėms. Modelis pasižymi pagerintu stabilumu, valdomumu ir komfortu šiltuoju metų laiku.
Simetrinis GISLAVED URBAN*SPEED protektoriaus raštas turi dvi centrines juostas su įvairiaformiais blokais ir įpjovomis, gilių griovelių tinklą bei sustiprintus pečių blokus. Šis dizaino variantas užtikrina reikiamą kryptinį stabilumą ir valdomumą tiesiame kelyje bei posūkiuose; sukibimą ant sausos ir šlapios dangos bei sumažina valdymo praradimo, šoninio slydimo pavojų ir sutrumpina stabdymo kelią.
Šiuolaikinis padangos GISLAVED URBAN*SPEED protektoriaus dizainas, sustiprintas karkasas ir gumos mišinys su specialiomis priemaišomis laiduoja tolygų apkrovų pasiskirstymą ir nusidėvėjimo spartą bei pagirtinas saugumo ir eksploatacines savybes; turi mažesnį riedėjimo pasipriešinimą, nepeiktiną kuro ekonomiją ir sklandaus riedėjimo jausmą. Puikiai tinka nuolatiniam vairavimui mieste, kasdieniniam važiavimui į darbą ar tolimesnes keliones savaitgaliais. Deramas sprendimas vairuotojams, vertinantiems kainos ir kokybės santykį.

Trumpai apie kompaniją. Gislaved šūkis - bekompromisis padangų sukibimas su kelio danga. Kompanija buvo įsteigta Gislaved mieste, nuo kurio ir kilo pavadinimas. Jos įkūrėjai - du broliai Carl Gislow ir Wilhelm Gislow. Laikui bėgant, kompanija augo ir tapo gerai žinomu prekiniu ženklu šiaurinės Europos is skandinavų šalyse. 1927 m. prasidėjo sėkmingas ir ilgalaikis bendradarbiavimas su automobilių gamintoju Volvo AB. 1985 m. Gislaved nusipirko padangų gamintoją Viking Däck A/S Tyres.
Vėliau, 1987 m. Gislaved ir Viking kompanijos buvo apjungtos į vieną koncerną ir pavadintą Nivis Tyre AB. Nuo 1992 m. Nivis Tyre priklauso žymiai kompanijai Continental AG. Continental yra vienas iš pasaulinių padangų gamybos lyderių ir gamina padangas jau daugiau nei 140 m. Padangų gamintojo Gislaved vertybės - puikus padangų sukibimas nepriklausantis nuo oro sąlygų, važiavimo sauga ir vairavimo komfortas.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Gislaved lyderio pozicija stiprinama nuolat plečiant kokybiškų padangų asortimentą, tobulinant lengvųjų automobilių, padidinto pravažumo visureigių ir mikroautobusų padangų modelių dizainus ir gamybą. Aukšta medžiagų ir padangų kokybė, legendinis patikimumas ir nuolatinės inovacijos pagal švediškas tradicijas užtikrina Gislaved vardui nepriekaištingą reputaciją.
Įkūrimo metai/šalis: 1893/Švedija
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos.