Pagrindinis

GISLAVED NORD FROST 200 185/60 R14 82T

GISLAVED NORD FROST 200 185/60 R14 82T

GISLAVED NORD FROST 200 185/60 R14 82T

Prieinamumas: 4+ vnt.

45,00 €

Prekės kodas: 366043

Pristatymo laikas: 0-1 d.d.

Plotis: 185

Aukštis: 60

Skersmuo: R14

Gamintojas: Gislaved

Greičio indeksas: T

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

Sezoniškumas: Žieminės

Apkrovos indeksas: 82

GISLAVED NORD*FROST 200 - tai vidutinės klasės dygliuotos žieminės padangos, skirtos lengvosioms ir padidinto pravažumo transporto priemonėms (SUV/CUV/4WD/4x4/Crossover). Modelis pasižymi pagerintu sukibimu, pravažumu ir trauka šaltuoju metų laiku. Tinka šiaurės šalių klimatui ir vairavimo sąlygoms.
Naujos kartos nesimetrinis kryptinis GISLAVED NORD*FROST 200 protektoriaus raštas turi dvi skirtingas centrines juostas su smailiakampiais blokais ir banguotomis lamelėmis 3D Stepped/3D Sinusoidal Sipe, gilių zigzaginių griovelių tinklą, dyglius Eco Tri-Star Stud Technology bei sustiprintus pečių blokus. Toks dizaino variantas užtikrina kryptinį stabilumą tiesiame kelyje, lenkiant ar posūkiuose; sukibimą, trauką ir pravažumą ant sniego, ledo ar plikšalos; sumažina valdymo praradimo, buksavimo ir šoninio slydimo pavojų bei ženkliai sutrumpina stabdymo kelią.
Pažangus padangos GISLAVED NORD*FROST 200 protektoriaus dizainas, sustiprintas karkasas, įdiegtos inovacijos ir gumos mišinys su specialiomis priemaišomis laiduoja jos elastingumą, tolygų apkrovų pasiskirstymą, savaiminį griovelių išsivalymą bei prailgina eksploatacijos trukmę. Tinkamas sprendimas vairuotojams, vertinantiems kainos ir kokybės santykį.

Trumpai apie kompaniją. Gislaved šūkis - bekompromisis padangų sukibimas su kelio danga. Kompanija buvo įsteigta Gislaved mieste, nuo kurio ir kilo pavadinimas. Jos įkūrėjai - du broliai Carl Gislow ir Wilhelm Gislow. Laikui bėgant, kompanija augo ir tapo gerai žinomu prekiniu ženklu šiaurinės Europos is skandinavų šalyse. 1927 m. prasidėjo sėkmingas ir ilgalaikis bendradarbiavimas su automobilių gamintoju Volvo AB. 1985 m. Gislaved nusipirko padangų gamintoją Viking Däck A/S Tyres.
Vėliau, 1987 m. Gislaved ir Viking kompanijos buvo apjungtos į vieną koncerną ir pavadintą Nivis Tyre AB. Nuo 1992 m. Nivis Tyre priklauso žymiai kompanijai Continental AG. Continental yra vienas iš pasaulinių padangų gamybos lyderių ir gamina padangas jau daugiau nei 140 m. Padangų gamintojo Gislaved vertybės - puikus padangų sukibimas nepriklausantis nuo oro sąlygų, važiavimo sauga ir vairavimo komfortas.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Gislaved lyderio pozicija stiprinama nuolat plečiant kokybiškų padangų asortimentą, tobulinant lengvųjų automobilių, padidinto pravažumo visureigių ir mikroautobusų padangų modelių dizainus ir gamybą. Aukšta medžiagų ir padangų kokybė, legendinis patikimumas ir nuolatinės inovacijos pagal švediškas tradicijas užtikrina Gislaved vardui nepriekaištingą reputaciją.
Įkūrimo metai/šalis: 1893/Švedija
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos.