Pagrindinis

GISLAVED EURO FROST 6 165/70 R14 81T

GISLAVED EURO FROST 6 165/70 R14 81T

GISLAVED EURO FROST 6 165/70 R14 81T

Prieinamumas: 4+ vnt.

57,00 €

Prekės kodas: 239383

Pristatymo laikas: 1-2 d.d.

Plotis: 165

Aukštis: 70

Skersmuo: R14

Sezoniškumas: Žieminės

Gamintojas: Gislaved

Apkrovos indeksas: 81

Greičio indeksas: T

Degalų sąnaudos: F

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 71

Triukšmingumo lygis: B

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

F
C
71 dB

GISLAVED EURO*FROST 6 - tai vidutinės klasės bedyglės žieminės padangos, skirtos lengvosioms ir padidinto pravažumo transporto priemonėms (SUV/CUV/4WD/4x4/Crossover). Modelis pasižymi pagerintu sukibimu, našumu, valdomumu ir komfortu šaltuoju metų laiku.
Pagerintas kryptinis V formos GISLAVED EURO*FROST 6 protektoriaus raštas turi dvi sudvigubintas centrines juostas su smailiakampiais blokais ir banguotomis lamelėmis, gilių zigzaginių griovelių tinklą bei sustiprintus masyvius lenktus pečių blokus. Šis dizaino sprendimas užtikrina pagirtiną kryptinį stabilumą ir valdomumą tiesiame kelyje, lenkiant ir posūkiuose; sukibimą ir našumą ant sniego, ledo, plikšalos ar šlapdribos; sumažina valdymo praradimo ir šoninio slydimo pavojų bei veiksmingai sutrumpina stabdymo kelią net ir prastomis oro sąlygomis.
Atnaujintas padangos GISLAVED EURO*FROST 6 protektoriaus dizainas, sustiprintas karkasas ir gumos mišinys su specialiomis priemaišomis laiduoja jos elastingumą, tolygų apkrovų pasiskirstymą, savaiminį griovelių išsivalymą bei pagirtinas eksploatacines savybes, sumažina vibraciją ir triukšmingumą. Rekomenduojamas sprendimas vairuotojams, vertinantiems kainos ir kokybės santykį.

Trumpai apie kompaniją. Gislaved šūkis - bekompromisis padangų sukibimas su kelio danga. Kompanija buvo įsteigta Gislaved mieste, nuo kurio ir kilo pavadinimas. Jos įkūrėjai - du broliai Carl Gislow ir Wilhelm Gislow. Laikui bėgant, kompanija augo ir tapo gerai žinomu prekiniu ženklu šiaurinės Europos is skandinavų šalyse. 1927 m. prasidėjo sėkmingas ir ilgalaikis bendradarbiavimas su automobilių gamintoju Volvo AB. 1985 m. Gislaved nusipirko padangų gamintoją Viking Däck A/S Tyres.
Vėliau, 1987 m. Gislaved ir Viking kompanijos buvo apjungtos į vieną koncerną ir pavadintą Nivis Tyre AB. Nuo 1992 m. Nivis Tyre priklauso žymiai kompanijai Continental AG. Continental yra vienas iš pasaulinių padangų gamybos lyderių ir gamina padangas jau daugiau nei 140 m. Padangų gamintojo Gislaved vertybės - puikus padangų sukibimas nepriklausantis nuo oro sąlygų, važiavimo sauga ir vairavimo komfortas.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Gislaved lyderio pozicija stiprinama nuolat plečiant kokybiškų padangų asortimentą, tobulinant lengvųjų automobilių, padidinto pravažumo visureigių ir mikroautobusų padangų modelių dizainus ir gamybą. Aukšta medžiagų ir padangų kokybė, legendinis patikimumas ir nuolatinės inovacijos pagal švediškas tradicijas užtikrina Gislaved vardui nepriekaištingą reputaciją.
Įkūrimo metai/šalis: 1893/Švedija
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos.