Pagrindinis

General ALTIMAX WINTER 3 155/70 R13 75T

Akcija
General ALTIMAX WINTER 3 155/70 R13 75T

General ALTIMAX WINTER 3 155/70 R13 75T

Prieinamumas: 4+ vnt.

43,00 € 82,00 €

Prekės kodas: 108701

Pristatymo laikas: 5 d.d.

Plotis: 155

Aukštis: 70

Skersmuo: R13

Sezoniškumas: Žieminės

Gamintojas: General

Apkrovos indeksas: 75

Greičio indeksas: T

Degalų sąnaudos: F

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 71

Triukšmingumo lygis: 2

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

F
C
71 dB

GENERAL ALTIMAX WINTER 3 - tai vidutinės klasės bedyglės žieminės padangos, skirtos lengvosioms transporto priemonėms. Modelis pasižymi pagerintu stabilumu, valdomumu ir sukibimu ant sniego šaltuoju metų laiku.
Naujoviškas nesimetrinis GENERAL ALTIMAX WINTER 3 protektoriaus raštas turi dvi skirtingas centrines juostas su smailiakampiais blokais ir banguotomis lamelėmis, gilių zigzaginių drenažinių griovelių tinklą bei sustiprintus pečių blokus. Toks dizaino sprendimas užtikrina reikiamą kryptinį stabilumą ir valdomumą tiesiame kelyje, lenkiant ir posūkiuose; sukibimą, pravažumą ir trauką ant sniego, plikšalos ar šlapdribos bei sumažina valdymo praradimo, šoninio slydimo pavojų ir sutrumpina stabdymo kelią net ir prastomis oro sąlygomis.
Pažangus padangos GENERAL ALTIMAX WINTER 3 protektoriaus dizainas, sustiprintas karkasas ir gumos mišinys su specialiomis priemaišomis laiduoja elastingumą, tolygų apkrovų pasiskirstymą, pagerina atsparumą mechaninėms deformacijoms ir eksploatacines savybes bei protektorius dėvisi lėčiau ir tolygiai. Puikiai tinka nuolatiniam vairavimui mieste, kasdieniniam važiavimui į darbą ar tolimesnes keliones savaitgaliais.

Trumpai apie kompaniją. General Tire - tai padangų gamybos inovacija, besitęsianti virš 100 m. Kompanija startavo kaip vienas didžiausių ir perspektyviausių krovininio ir sunkiojo transporto padangų gamintojų JAV. Vėlesniais metais sėkmingai išsiplėtė kituose padangų rinkos segmentuose. 1955 m. General Tire tapo nuolatinė padangų tiekėja kompanijai General Motors Corp. Nuo 1987 m. ji priklauso Continental AG gigantui. 2000 m. kompanijos pavadinimas General Tire perregistruotas į Continental Tire North America, Inc.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. General Tire - tai nuolatinės inžinerinės ir technologinės inovacijos, gamybos pajėgumų plėtra ir verslo diversifikacija. Kompanija glaudžiai bendradarbiauja su kitais padangų gamintojais, dalinasi patirtimi bei pažangiomis technologijomis.
Įkūrimo metai/šalis: 1915/JAV
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos sunkiajam transportui, padangos komerciniam ir žemės ūkio transportui.