Pagrindinis

GENERAL ALTIMAX AS 365 MS 175/65 R14 82T

GENERAL ALTIMAX AS 365 MS 175/65 R14 82T

GENERAL ALTIMAX AS 365 MS 175/65 R14 82T

Prieinamumas: 0 vnt.

36,00 €

Prekės kodas: 140812

Pristatymo laikas: d.d.

Plotis: 175

Aukštis: 65

Skersmuo: R14

Sezoniškumas: Universalios

Gamintojas: General

Apkrovos indeksas: 82

Greičio indeksas: T

Degalų sąnaudos: F

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 71

Triukšmingumo lygis: 2

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

F
C
71 dB

GENERAL ALTIMAX AS 365 MS - tai vidutinės klasės universalios padangos, skirtos lengvosioms transporto priemonėms. Modelis pasižymi pagerintu stabilumu, valdomumu ir praktiškumu visais metų laikais.
Simetrinis kryptinis V formos GENERAL ALTIMAX AS 365 MS protektoriaus raštas turi dvi centrines juostas su lenktais smailiakampiais blokais ir banguotomis lamelėmis, gilių zigzaginių drenažinių griovelių tinklą bei sustiprintus masyvius pečių blokus. Toks dizaino sprendimas užtikrina reikiamą kryptinį stabilumą ir valdomumą tiesiame kelyje, lenkiant ir posūkiuose; sukibimą ir trauką ant sausos ir šlapios dangos, sniego, plikšalos ar šlapdribos bei sumažina valdymo praradimo, šoninio slydimo pavojų ir sutrumpina stabdymo kelią.
Optimizuotas padangos GENERAL ALTIMAX AS 365 MS protektoriaus dizainas, sustiprintas karkasas ir elastingas gumos mišinys su specialiomis priemaišomis laiduoja tolygų apkrovų pasiskirstymą, pagerina atsparumą mechaninėms deformacijoms, savaiminį griovelių išsivalymą bei ilgaamžiškumą ir vairavimo komfortą. Puikus sprendimas vairuotojams, vertinantiems kainos ir kokybės santykį.

Trumpai apie kompaniją. General Tire - tai padangų gamybos inovacija, besitęsianti virš 100 m. Kompanija startavo kaip vienas didžiausių ir perspektyviausių krovininio ir sunkiojo transporto padangų gamintojų JAV. Vėlesniais metais sėkmingai išsiplėtė kituose padangų rinkos segmentuose. 1955 m. General Tire tapo nuolatinė padangų tiekėja kompanijai General Motors Corp. Nuo 1987 m. ji priklauso Continental AG gigantui. 2000 m. kompanijos pavadinimas General Tire perregistruotas į Continental Tire North America, Inc.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. General Tire - tai nuolatinės inžinerinės ir technologinės inovacijos, gamybos pajėgumų plėtra ir verslo diversifikacija. Kompanija glaudžiai bendradarbiauja su kitais padangų gamintojais, dalinasi patirtimi bei pažangiomis technologijomis.
Įkūrimo metai/šalis: 1915/JAV
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos sunkiajam transportui, padangos komerciniam ir žemės ūkio transportui.