Fulda
Trumpai apie kompaniją. Fulda sėkmę lemia padangų kokybė ir aiškus suvokimas apie aukštą gaminių standartą, kurio tikisi klientai. Dabar vairuotojai iš visos Europos supranta, kodėl Fulda padangos yra teisingas pasirinkimas. Gamintojas didžiuojasi pagamintomis padangomis ir pasiektais rezultatais rinkoje. Tyrimai iš pirmaujančių vartotojų organizacijų ir žinomų automobilių žurnalų vėl ir vėl pripažįsta nepriekaištingą Fulda padangų kokybę.
Kompanijoje dirba 1800 darbuotojų, per metus pagaminama 8 mln. padangų, kurios platinamos 28 Europos valstybėse. Fulda užima virš 70% Vokietijos rinkos. Ženklas priklauso koncernui Goodyear Group.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Nuo šiuolaikinių greitkelių iki alpių regionų, kur vyrauja atšiaurios žiemos ir sniegas, Fulda produktai yra sukurti, kad užtikrintų optimalų vairavimą net ir sunkiausiomis klimato sąlygomis. Nuolatiniai tyrimai ir plėtros programos užtikrina, kad Fulda padangos gaminamos pažangiausiomis technologijomis iš naujausių medžiagų, laikantis reiklaus ISO 14001 standarto, kuris nustato aplinkos apsaugos ir gamybos normas.
 
Įkūrimo metai/šalis: 1906/Vokietija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos.

Gamintojo gaminami modeliai: Carat progresso, Conveo trac 2, Kristall control hp2, Conveo tour 2, Ecocontrol hp, Kristall montero 3, Kristall montero 2, Multicontrol, Ecocontrol, Kristall montero, Conveo tour, Conveo trans, Conveo trac, 4x4 road, Carat exelero, Kristall control hp, Sport control, Kristall 4x4, Kristall controll suv, Sport control 2, Tramp 4x4, Progresso, Tramp h, Carat exelero.
Prieinamumas: 4 vnt.
71,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.
  • Pavadinimas: Fulda ECOCONTROL HP
  • Dydis: 205/60 R16 92H
  • Sezonas: Vasarinės
  • Pristatymo laikas: 0-1 d.d.
C
B
69 dB
Prekių 1 / 1 iš 1