Pagrindinis

Fulda Ecocontrol 145/65 R15 72T

Fulda Ecocontrol 145/65 R15 72T

Fulda Ecocontrol 145/65 R15 72T

Prieinamumas: 4+ vnt.

65,00 €

Prekės kodas: 111316

Pristatymo laikas: 7 d.d.

Plotis: 145

Aukštis: 65

Skersmuo: R15

Sezoniškumas: Vasarinės

Gamintojas: Fulda

Apkrovos indeksas: 72

Greičio indeksas: T

Degalų sąnaudos: E

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 67

Triukšmingumo lygis: 1

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

E
C
67 dB

FULDA ECOCONTROL - tai vidutinės klasės vasarinės padangos, skirtos lengvosioms transporto priemonėms. Modelis pasižymi pagerintu stabilumu, komfortu, ekonomiškumu ir ilgaamžiškumu šiltuoju metų laiku.
Naujoviškos nesimetrinis FULDA ECOCONTROL protektoriaus raštas turi dvi skirtingas centrines juostas su įvairiaformiais blokais ir įpjovomis, gilių drenažinių griovelių tinklą bei sustiprintus pečių blokus. Toks dizaino sprendimas užtikrina reikiamą kryptinį stabilumą ir manevringumą tiesiame kelyje bei posūkiuose, sukibimą ir trauką ant sausos ir šlapios dangos bei sumažina valdymo praradimo, šoninio slydimo pavojų ir stabdymo kelią.
Specialaus gumos mišinio su silicio junginių priedais dėka, padangos FULDA ECOCONTROL protektorius dėvisi lėčiau ir tolygiai, kas laiduoja ilgesnę eksploatacijos trukmę, tolygų apkrovų pasiskirstymą, pagerina modelio reagavimą į dangos pokyčius bei sumažina vibraciją, triukšmingumą, CO2 taršą ir kuro sąnaudas. Deramas pasirinkimas reikliems vairuotojams, vertinantiems ekonomiškumą, saugumą, vokišką kokybę ir nuosaikią kainą.

Trumpai apie kompaniją. Fulda sėkmę lemia padangų kokybė ir aiškus suvokimas apie aukštą gaminių standartą, kurio tikisi klientai. Dabar vairuotojai iš visos Europos supranta, kodėl Fulda padangos yra teisingas pasirinkimas. Gamintojas didžiuojasi pagamintomis padangomis ir pasiektais rezultatais rinkoje. Tyrimai iš pirmaujančių vartotojų organizacijų ir žinomų automobilių žurnalų vėl ir vėl pripažįsta nepriekaištingą Fulda padangų kokybę.
Kompanijoje dirba 1800 darbuotojų, per metus pagaminama 8 mln. padangų, kurios platinamos 28 Europos valstybėse. Fulda užima virš 70% Vokietijos rinkos. Ženklas priklauso koncernui Goodyear Group.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Nuo šiuolaikinių greitkelių iki alpių regionų, kur vyrauja atšiaurios žiemos ir sniegas, Fulda produktai yra sukurti, kad užtikrintų optimalų vairavimą net ir sunkiausiomis klimato sąlygomis. Nuolatiniai tyrimai ir plėtros programos užtikrina, kad Fulda padangos gaminamos pažangiausiomis technologijomis iš naujausių medžiagų, laikantis reiklaus ISO 14001 standarto, kuris nustato aplinkos apsaugos ir gamybos normas.
Įkūrimo metai/šalis: 1906/Vokietija
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos.