Pagrindinis

Bridgestone B381 145/80 R14 76T

Bridgestone B381 145/80 R14 76T

Bridgestone B381 145/80 R14 76T

Prieinamumas: 4 vnt.

88,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.

Prekės kodas: 109309

Pristatymo laikas: 3-4 d.d.

Plotis: 145

Aukštis: 80

Skersmuo: R14

Sezoniškumas: Vasarinės

Gamintojas: Bridgestone

Apkrovos indeksas: 76

Greičio indeksas: T

Degalų sąnaudos: C

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 70

Triukšmingumo lygis: 2

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

C
C
70 dB

BRIDGESTONE B381 - tai universali simetrinė padanga, skirta lengvosioms transporto priemonėms. Modelis
pasižymi padidintu stabilumu, komfortu ir ekonomiškumu visais metų laikais.Padanga B381 užtikrina
aukščiausios klasės eksploatacines savybes ir sausame, ir šlapiame, ir snieguotame kelyje. Šis patikimas ir
patogus modelis, visų pirma, skirtas šeimyniniams automobiliams. Pirmoji gamybos karta buvo specialiai
suprojektuota naujiesiems Audi A2.Sustiprintas korpusas su plieno diržais ir poliesterio kordu bei šiuolaikinis
simetrinis keturių gyslų protektoriaus raštas laiduoja padangos BRIDGESTONE B381 patvarumą,
ilgaamžiškumą, efektyvų degalų taupymą ir pavyzdinį saugumą.

Trumpai apie kompaniją. Žodis Bridgestone kilęs iš japoniškojo ishibashi, reiškiančio akmens tiltas, t, y. bridge stone. Kompanijos originalus pavadinimas - Kabushiki-gaisha Burijisuton, kurį užregistravo jos pirmasis savininkas ir įkurėjas Shojiro Ishibashi. Anot Bridgestone vadovų, kompanijos siekis ir svajonė yra tapti tikrai pasauline kompanija ir sukurti Bridgestone kaip neginčijamą pasaulio nr. 1 prekinį ženklą - tiek pavadinimu, tiek ir produkcija. Visuomenės poreikių aptarnavimas gaminant ir tiekiant aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas, tai pagrindiniai Bridgestone prioritetai.
Bridgestone - tai nepriekaištingas aptarnavimas, produktų ir technologijų kokybė, pagarba vietinėms kultūroms ir vertybėms, įstatymų ir reikalavimų laikymasis bei aplinkosauga šalyse, kuriose vystoma veikla Nuo 1963 m. Bridgstone aktyviai dalyvauja kaip padangų tiekėjas sporto lenktynėse Formulė 1, Moto GP, IndyCar, Le Man 24. 1988 m. Bridgestone įsigijo kompaniją Firestone Tire and Rubber Company.
Šiandien Bridgestone Group turi 144 tūks. darbuotojų, 141 gamyklą 24 pasaulio valstybėse, padangos eksportuojamos į 150 šalių. 2015 m. kompanija buvo pati didžiausia padangų gamintoja pasaulyje. Šiam legendiniam gamintojui priklauso padangų ženklai Bridgestone, Firestone, Fuzion, Seiberling, Uniroyal, Dayton, Supercat, Fireforce.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Bridgestone gamina nepriekaištingos kokybės padangas lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams, autobusams, statybos ir kalnakasybos mašinoms, pramoninėms mašinoms, žemės ūkio mašinoms, lėktuvams, motociklams, motoroleriams ir kt.
Įkūrimo metai/šalis: 1931/Japonija
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos, motociklų padangos, orlaivių padangos, motorolerių padangos, autobusų padangos.