Pagrindinis

ARIVO WINMASTER PROX ARW 3 165/65 R14 79T

ARIVO WINMASTER PROX ARW 3 165/65 R14 79T

ARIVO WINMASTER PROX ARW 3 165/65 R14 79T

Prieinamumas: 0 vnt.

34,00 €

Prekės kodas: 443420

Pristatymo laikas: d.d.

Plotis: 165

Aukštis: 65

Skersmuo: R14

Sezoniškumas: Žieminės

Gamintojas: ARIVO

Apkrovos indeksas: 79

Greičio indeksas: T


Sukibimas su šlapia kelio danga: D

Triukšmingumas (dB): 68

Triukšmingumo lygis: 1

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

Trumpai apie kompaniją. Padangų prekinis ženklas Arivo priklauso kompanijai Arivo Tyre Co., Ltd. Įmonė sėkmingai gamina platų padangų asortimentą, skirtą keleiviniams lengviesiems automobiliams, visureigiams, lengviems sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms. Unikali gaminių pasiūla kasmet sparčiai plečiama pasitelkiant pažangias Europietiškas projektavimo ir gamybos technologijas.
Arivo kompanijos misija yra suteikti vairuotojui efektyvaus šiuolaikinio vairavimo ir padangų naudojimo patirtį, atsižvelgiant į Jūsų kasdienius poreikius. Prekinis ženklas taip pat registruotas Jungtinėje Karalystėje.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Arivo padangos atitinka keliamus padangų gamybos reikalavimus, šiuolaikinių technologijų koncepciją bei progresyvius kontrolės metodus. Inovacijų ir didėjančių gamybos apimčių dėka, Arivo siūlo priimtinos kokybės padangas už patrauklią kainą.
Natūrali guma importuojama iš Tailando ir Malaizijos, o gamyboje dirba inžinieriai, įgavę patirties kompanijose Michelin, Bridgestone, Continental ir Hankook. Arivo - tai tinkama alternatyva daugeliui brangių prekinių ženklų. Gamyba ir valdymas sertifikuoti pagal ISO 9001 ir ISO/16949 QMSC reikalavimus.
Įkūrimo metai/šalis: 20XX/Kinija
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, sunkvežimių padangos, komercinės paskirties padangos, sportinės padangos, SUV padangos.