Pagrindinis

APLUS A919 265/65 R17 112H

APLUS A919 265/65 R17 112H

APLUS A919 265/65 R17 112H

Prieinamumas: 0 vnt.

85,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.

Prekės kodas: 194645

Pristatymo laikas: d.d.

Plotis: 265

Aukštis: 65

Skersmuo: R17

Sezoniškumas: Vasarinės

Gamintojas: Aplus

Apkrovos indeksas: 112

Greičio indeksas: H

Degalų sąnaudos: C

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 72

Triukšmingumo lygis: B

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

C
C
72 dB

APLUS A919 - tai vasaros sezono padanga, skirta padidinto pravažumo transporto priemonėms (SUV/4WD/4x4). Centriniai keturi platūs modelio A919 protektoriaus grioveliai ir specialūs šoniniai grioveliai užtikrina veiksmingą ir savalaikį vandens surinkimą bei išsklaidymą net ir labai šlapiame kelyje prastomis oro sąlygomis.
Ištisiniai išoriniai protektoriaus blokai užtikrina pavyzdinį našumą ir tikslų padangos valdymą, nei kai važiuojama dideliu greičiu. Unikali centrinė gyslos konstrukcija optimizuoja kontaktinio slėgio su kelio danga pasiskirstymą, pagerina sąlyti bei sukibimą ir užtikrina deramą valdymą. Dantytos griovelių sienos veiksmingai sugeria triukšmą ir laiduoja tylesnį ir malonų važiavimą.
Pagerintos APLUS A919 protektoriaus savybės ir gumos mišinys užtikrina padorų sukibimą tiek sausame ir šlapiame kelyje, sumažina pasipriešinimą riedėjimui taupyti alyvą ir apsaugo aplinką. Tai priimtinas sprendimas taupiems vairuotojams, turintiems ekonominį biudžetą ir ieškantiems palankaus prekės vertė/prekės kaina santykio. Puikiai tinka nuolatiniam vairavimui mieste, kasdieniniam važiavimui į darbą ar tolimesnes keliones savaitgaliais.

Trumpai apie kompaniją. Prekinis padangų ženklas Aplus priklauso kompanijai Shandong Haohua Tire Co., Ltd. Tai perspektyvus padangų gamintojas, greitai populiarėjanti pasaulinėje rinkoje ir plečiantis gamybos apimtis. Shandong Haohua Tire savo kredo apibūdina keturiais žodžiais - kompetencija, bendradarbiavimas, kruopštumas, inovacijos. Kompanija daug dėmesio ir lėšų skiria gamtosaugai ir aplinką tausojantiems gamybos sprendimams. Shandong Haohua Tire priklauso padangų prekiniai ženklai Haohua, Lanvigator, Aplus.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Aplus padangos yra puikios kokybės, turi mažai anglies dvideginio, atitinka aplinkosaugos reikalavimus, betriukšmės, saugios ir patikimos. Shandong Haohua Tire pasižymi pažangiomis padangų mokslinių tyrimų ir plėtros pajėgomis, pažangiomis gamybos technologijomis, bandymo įranga ir specializuota technologija bei kvalifikuota kokybės kontrolės ir valdymo komanda. Gamintojas sertifikuotas pagal ISO/TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18001, CCC, ECE, DOT, INMETRO ir GCC reikalavimus.
Įkūrimo metai/šalis: 2011/Kinija
Padangos ir asortimentas: vasarines padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui.