Pagrindinis

Achilles ATR SPORT 2 205/40 R18 86W XL

Achilles ATR SPORT 2 205/40 R18 86W XL

Achilles ATR SPORT 2 205/40 R18 86W XL

Prieinamumas: 0 vnt.

78,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.

Prekės kodas: 125805

Pristatymo laikas: d.d.

Plotis: 205

Aukštis: 40

Skersmuo: R18

Sezoniškumas: Vasarinės

Gamintojas: Achilles

Apkrovos indeksas: 86

Greičio indeksas: W

Degalų sąnaudos: F

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 73

Triukšmingumo lygis: 2

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

Savybės: XL

F
C
73 dB

ACHILLES ATR SPORT 2 - tai universali visų metų laikų padanga, užtikrinanti puikų sukibimą su kelio danga bei valdymą tiek sausame, tiek ir šlapiame kelyje. Sutvirtintas korpuso centrinis karkasas suteikia padangai stabilumą, o susijungiančios formos protektoriaus blokai ženkliai pagerina sukibimą su danga važiuojant posūkiuose.
Vidinių protektoriaus blokų gamybos technologijos MATRIC dėka, dar labiau padidintas padangos sukibimas posūkiuose bei veiksmingai ir sparčiai pašalinamas paviršinis kelio vanduo. Be to, ATR SPORT 2 kryptinis protektoriaus dizainas užtikrina nepriekaištingą gumos sukibimą bet kokiomis oro sąlygomis. Keturi platūs grioveliai sparčiai išsklaido paviršinį vandenį ir užtikrina savaiminį jų išsivalymą bei vairavimo komfortą. ACHILLES ATR SPORT 2 - tai vienas iš populiariausiųjų gamintojo padangų modelių daugelyje pasaulio šalių.
Tai priimtinas sprendimas taupiems vairuotojams, turintiems ekonominį biudžetą ir ieškantiems palankaus prekės vertė/prekės kaina santykio. Puikiai tinka nuolatiniam vairavimui mieste, kasdieniniam važiavimui į darbą ar tolimesnes keliones savaitgaliais.

Trumpai apie kompaniją. Achilles Radial - tai ambicingas ir nuolat progresuojantis padangų gamintojas, metantis iššūkį pasaulinei padangų gamintojų rinkai. Naujos kartos padangos gaminamos dviejose gamyklose - 55 hektarų ploto Multistrada Arah Sarana (arba MASA) mieste ir 128 hektarų dydžio gamykla East Cikarang mieste. Gamybos patirtis, išmintis ir išmanus vadovavimas - tai Achilles Radial stipriosios pusės, padedančios sekti padangos rinkos tendencijas ir išlikti konkurencinga kompanija.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Achilles Radial nuolat diegia padangų gamybos inovacijas ir technologines naujoves. Jų dėka, buvo sukurti dabar jau gerai pasaulinėje rinkoje žinomi kokybiški ir patikimi padangų modeliai: Passenger Tire, Commercial Tire, Truck and Bus Tire, Competition Tire, Industrial Tire. Gamyboje naudojamas pažangus Achilles Ultra High Performance (UHP) metodas.
Įkūrimo metai/šalis: 1988/Indonesia
Padangos ir asortimentas: vasarines padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos sunkiajam ir krovininiam transportui, komercinės padangos, sportinės padangos.