Achilles
Trumpai apie kompaniją. Achilles Radial - tai ambicingas ir nuolat progresuojantis padangų gamintojas, metantis iššūkį pasaulinei padangų gamintojų rinkai. Naujos kartos padangos gaminamos dviejose gamyklose - 55 hektarų ploto Multistrada Arah Sarana (arba MASA) mieste ir 128 hektarų dydžio gamykla East Cikarang mieste. Gamybos patirtis, išmintis ir išmanus vadovavimas - tai Achilles Radial stipriosios pusės, padedančios sekti padangos rinkos tendencijas ir išlikti konkurencinga kompanija.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Achilles Radial nuolat diegia padangų gamybos inovacijas ir technologines naujoves. Jų dėka, buvo sukurti dabar jau gerai pasaulinėje rinkoje žinomi kokybiški ir patikimi padangų modeliai: Passenger Tire, Commercial Tire, Truck and Bus Tire, Competition Tire, Industrial Tire. Gamyboje naudojamas pažangus Achilles Ultra High Performance (UHP) metodas.
 
Įkūrimo metai/šalis: 1988/Indonesia
 
Padangos ir asortimentas: vasarines padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos sunkiajam ir krovininiam transportui, komercinės padangos, sportinės padangos.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0