Pagrindinis

YOKOHAMA BLUEARTH WINTER V906 325/35 R22 114W

YOKOHAMA BLUEARTH WINTER V906 325/35 R22 114W

YOKOHAMA BLUEARTH WINTER V906 325/35 R22 114W

Prieinamumas: 4+ vnt.

288,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 2 vnt.

Prekės kodas: 464778

Pristatymo laikas: 9 d.d.

Plotis: 325

Aukštis: 35

Skersmuo: R22

Sezoniškumas: Žieminės

Gamintojas: Yokohama

Apkrovos indeksas: 114

Greičio indeksas: W


Sukibimas su šlapia kelio danga: B

Triukšmingumas (dB): 75

Triukšmingumo lygis: B

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

Trumpai apie kompaniją. Prekinis padangų ženklas Yokohama priklauso kompanijai Yokohama Rubber Company. Tai viena seniausių ir labiausiai patyrusių visų rūšių padangų gamintojų pasaulyje. Kompanija Yokohama Rubber yra vienas iš gumos polimerų gamintojų lyderių, taip pat tiekianti žarnas, konvejerių juostas, hermetikus, klijus ir kitą gumos produkciją skirtingoms pramonės šakoms, įskaitant orlaivių statybą.
Yokohama padangų gamybos sėkmės priežastis - nuolatinis padangų pirkėjų poreikių ir lūkesčių numatymas ir patenkinimas. 1969 m. kompanija atidarę atstovybę JAV - Yokohama Tire Corporation. Gamintojui priklauso padangų prekiniai ženklai Mohawk ir Yokohama.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Yokohama Rubber nuolat atliekama visapusiška naujų padangų medžiagų ir gamybos būdų paieška, tyrimas, testavimas ir vystymas. Ultra šiuolaikinėje gamykloje Hiratsukos mieste sukurtas tyrimų centras Research and Development Integrated Centre (RADIC) ir testavimo centras T*MARY (Takasu Motoring and Researching Yard). Tyrimuose naudojami modernūs superkompiuteriai ir centrifūginiai separatoriai.
Įkūrimo metai/šalis: 1917/Japonija
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos sunkiajam ir krovininiam bei kalnakasybos transportui, padangos autobusams, padangos motociklams