Pagrindinis

VREDESTEIN SPRINT CLASSIC 185/80 R15 91V

VREDESTEIN SPRINT CLASSIC 185/80 R15 91V

VREDESTEIN SPRINT CLASSIC 185/80 R15 91V

Prieinamumas: 4+ vnt.

188,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 2 vnt.

Prekės kodas: 200230

Pristatymo laikas: 7 d.d.

Plotis: 185

Aukštis: 80

Skersmuo: R15

Gamintojas: Vredestein

Greičio indeksas: V

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

Sezoniškumas: Vasarinės

Apkrovos indeksas: 91

Trumpai apie kompaniją. Kompanija Vredestein didžiuojasi, kad šiandien yra viena iš seniausių pasaulyje padangų gamintojų, kurios sėkmės istorija prasidėjo daugiau nei 100 metų. Vredestein savo veiklą pradėjo kaip motociklų padangų gamintojas ir tik vėliau diversifikavo savo veiklą, pradėdama gaminti automobilių padangas ir žemės ūkio transporto padangas. Tai aukščiausios klasės padangų gamintoja Europoje puikiai išmananti, ko reikalauja rinka ir laikmetis. Nuo 2009 m. Vredestein priklauso Apollo Tyres Ltd. kompanijai.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Naujovės visada buvo ir yra pagrindinė Vredestein gamybos ir sėkmės koncepcija. Naujos kartos padangos kuriamos ir išbandomos tarptautiniame mokslinių tyrimų ir plėtros centre Enschede. Čia įdiegiamos ir naudojamos naujausios padangų gamybos technologijos bei užtikrinami glaudūs partnerystės ryšiai su automobilių gamintojais. 2016 m. atidarytas naujas biuras Frankfurte, Vokietijoje ir išplėstas padangų gamybos pajėgumas Vengrijoje.
Įkūrimo metai/šalis: 1909/Niderlandai
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos sunkiajam ir žemės ūkio transportui, padangos motociklams.