TRISTAR ECOPOWER 3 175/70 R13 82T

Pagrindinis TRISTAR ECOPOWER 3 175/70 R13 82T
TRISTAR ECOPOWER 3 175/70 R13 82T

TRISTAR ECOPOWER 3 175/70 R13 82T

29,00 €

Prieinamumas: 4 vnt.

Prekės kodas: 140524

Pristatymo laikas: 0-1 d.d.

Plotis: 175

Degalų sąnaudos: E

Aukštis: 70

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Skersmuo: R13

Triukšmingumas (dB): 70

Sezoniškumas: Vasarinės

Triukšmingumo lygis: 2

Gamintojas: Tristar

Būklė: Naujos

Apkrovos indeksas: 82

Paskirtis: Automobiliams

Greičio indeksas: T

E
C
70 dB
+

Trumpai apie kompaniją. Padangų prekinis ženklas ir kompanija TriStar buvo įkurti vienu principu – suteikti išskirtinę galimybę klientams būti aptarnautais taip, kaip jie pageidauja būti aptarnautais. TriStar pakankamai didelė kompanija, kad sukauptų patirtį, išteklius ir įrankius, reikalingus efektyviam vairuotojų poreikių patenkinimui, tačiau pakankamai maža, kad išliktų lanksti ir dinamiška bei teiktų individualiai orientuotą paramą ir paslaugas verslo partneriams ir vairuotojams.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. TriStar padangos atitinka griežtus gamybos reikalavimus ir šiuolaikinių technologijų koncepciją bei turi mažesnę kainą nei dauguma padangų gamintojų. Taip pat siūlomas platus modelių asortimentas skirtingose padangų kategorijose.
TriStar yra kompanija specializuojasi pilno produktų gyvavimo ciklo valdyme (angl. PLM), t. y. pilnai valdo ir kontroliuoja visą padangos gyvavimo ciklą – nuo idėjos ant popieriaus iki sudėvėto produkto perdirbimo.
 
Įkūrimo metai/šalis: 1988/JAV
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos.

SUSIJUSIOS PREKĖS