Pagrindinis

TOURADOR ICE STAR TSW1 325/35 R22 114T

TOURADOR ICE STAR TSW1 325/35 R22 114T

TOURADOR ICE STAR TSW1 325/35 R22 114T

Prieinamumas: 4+ vnt.

169,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 2 vnt.

Prekės kodas: 454697

Pristatymo laikas: 1-2 d.d.

Plotis: 325

Aukštis: 35

Skersmuo: R22

Sezoniškumas: Žieminės

Apkrovos indeksas: 114

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

Dygliavimas: Dygliuojama

Gamintojas: TOURADOR

Greičio indeksas: T

Trumpai apie kompaniją. Pagangų prekinis ženklas Tourador priklauso gamintojui Qinqdao Otai Tire Co., Ltd. Kompanija sėkmingai gamina platų ekonominės klasės padangų asortimentą, skirtą keleiviniams lengviesiems automobiliams, visureigiams, lengviesiems sunkvežimiams, krovininiam ir komerciniam transportui.
Tourador - tai novatoriška technologija gaminamas ir sertifikuotos kokybės padangų asortimentas, o saugus vairavimas yra produkto koncepcijos pagrindas.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Kompanija Qinqdao Otai Tire Co., Ltd. projektuoja ir gamina aukštos kokybės lengvųjų automobilių padangas, sėkmingai taikydama naujus padangų tyrimų metodus bei pažangias technologijas. Įmonėje dirba ilgametę patirtį turintys profesionalūs vadovai, inžinieriai ir darbininkai, išmanantys ir mylintys savo darbą. Kiekviena pagaminta padanga yra kruopštaus projektavimo bei dėmesingumo ir kontrolės gamybos metu rezultatas.
Įkūrimo metai/šalis: 2016/Kinija
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, sportinės padangos, SUV padangos, sunkvežimių padangos, komercinės paskirties padangos.