Pagrindinis Straipsniai

TOP 10 filmų apie automobilius

 

Itin didelė dalis žmonių yra filmų apie automobilius mėgėjai. Būtent tokiuose filmuose galima pamatyti itin daug veiksmo scenų. Dažniausiai tokie filmai sukausto dėmesį ir norisi jį pamatyti daugiau nei vieną kartą. Apie automobilius yra sukurta nemažai filmų, tačiau šie yra sulaukę daugiausia dėmesio:

1. Važiuok / Drive (2011)

Amerikiečių veiksmo drama, sulaukusi itin daug dėmesio. Šis filmas sukausto dėmesį ne tik dėl unikalaus siužeto, bet ir dėl itin gerai pritaikyto garso takelio. Nors filmas buvo išleistas prieš 9 metus, jis iki šiol sulaukia itin daug dėmesio. Filme yra pasakojama apie bevardį vairuotoją, kuris dienos metu turi įprastą darbą, o naktimis padeda nusikaltėliams pabėgti iš nusikaltimo vietos. Šis filmas sulaukė nemažai nominacijų bei apdovanojimų, pažiūrėti jį tikrai yra verta.

2. Nakties įkaitas / Collateral (2004)

Šis filmas sulaukė itin daug dėmesio ne tik todėl, jog jame vaidino itin gerai žinomas aktorius Tom Cruise, bet ir dėl itin įtempto ir sukaustančio siužeto. Taksi vairuotojų darbas nėra rutina. Susidurti tenka su įvairiausiais keleiviais, kai kurie jų gali padaryti itin didelę įtaką ne tik vienai dienai, bet ir likusiam gyvenimui. Būtent tai nutiko filmo pagrindiniam personažui, kai į jo vairuojamą automobilį įsėdo samdomas žudikas. Keleivis pakeičia ne tik vairuotojo gyvenimą, bet ir požiūrį į daugelį dalykų.

3. Šventieji motorai / Holy motors (2012)

Pagrindinis filmo veikėjas važinėja Paryžiaus gatvėmis limuzinu. Jo darbas yra kiekvieną dieną įkūnyti vis kitą personažą. Rutinos šiame darbe tikrai nėra. Šis filmas sulaukė itin daug dėmesio. Filmo kūrėjai leidžia patiems žiūrovams atsakyti į daugelį klausimų, būtent dėl po peržiūros neretai žiūrovai dar ilgai negali pamiršti filmo.

4. Pašėlęs Maksas: Įtūžio kelias / Mad Max: Fury Road (2015)

Šis filmas sulaukė itin didelio žiūrovo dėmesio. Būtent dėl šios priežasties galima išvysti daugiau nei kelias dalis. Kritikai ir žiūrovai iki šiol nesutaria, kuri dalis yra labiausiai įsimenama, būtent dėl šios priežasties reikėtų visas peržiūrėti ir pačiam nuspręsti.

5. Taksi vairuotojas / Taxi driver (1976)

Nors šis filmas yra ganėtinai senas, jį pažiūrėti vis tiek yra verta. Filme pasakojama apie Vietname kariavusio taksisto kasdienybę. Vos porą valandų užtrunkantis filmas neretai įstringa dar ilgą laiką žiūrovų atmintyje.

6. Vaikis ant ratų / Baby driver (2017)

Filme yra pasakojama apie jauną vaikiną, kuris myli muziką ir nori pabėgti iš nusikaltėlių pasaulio. Vaikinas dirba mafijos vairuotoju, todėl filme tikrai galima pamatyti itin daug veiksmo scenų. Kriminalinė veiksmo drama nestokoja ir humoro. Būtent dėl to jį verta yra pamatyti ne tik veiksmo dramas mėgstanties žiūrovams, bet ir komedijų mylėtojams.

7. Didžiosios lenktynės Floklypoje / Flåklypa Grand Prix (1975)

Vienas žinomiausių norvegų kūrybos filmų, kuris nepraranda populiarumo ir šiomis dienomis. Filmas yra ne tik įdomus, bet ir įkvepiantis, jį pažiūrėti tikrai yra verta.

8. Greiti ir įsiutę 5 / Fast five (2011)

Turbūt nėra žmogaus, kuris nebūtų matęs bent vienos šio filmo dalies ar bent jau nebūtų girdėjęs apie jį. Tai vienas žinomiausių filmų. Ši dalis išsiskiria tuo, jog iki tol nei viena dalis nebuvo tokia tikroviška. Daugelis teigia, jog ši dalis yra geriausia iš visų sukurtų, todėl tikrai reikėtų ją pamatyti.

9. Lenktynės / Rush (2013)

Biografinė drama apie du lenktynininkus, kuri gali sukaustyti bet kurį žiūrovą. Šį filmą tikrai yra verta pažiūrėti kiekvienam, kuris mėgsta lenktynes bei automobilius.

10. Bullitt / Bullitt (1968)

Šis filmas ne tik sulaukė itin daug dėmesio, bet ir išgarsino Steve McQueen. Nors filmas buvo sukurtas prieš 50 metų, apie jį žino net ir tie, kurie gimė tik kitame amžiuje. Filmas yra išskirtinis jau vien tuo, jog vieną iš gaudynių scenų filmavo William Fraker, prisirišęs prie Ford Mustang stogo. Šį filmą tikrai vertą pažiūrėti kiekvienam automobilių mylėtojui.