Pagrindinis

SAVA ESKIMO S3+ 145/80 R13 75T

SAVA ESKIMO S3+ 145/80 R13 75T

SAVA ESKIMO S3+ 145/80 R13 75T

Prieinamumas: 4+ vnt.

53,00 €

Prekės kodas: 189237

Pristatymo laikas: 3 d.d.

Plotis: 145

Aukštis: 80

Skersmuo: R13

Sezoniškumas: Žieminės

Gamintojas: Sava

Apkrovos indeksas: 75

Greičio indeksas: T

Degalų sąnaudos: E

Sukibimas su šlapia kelio danga: E

Triukšmingumas (dB): 69

Triukšmingumo lygis: B

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

E
E
69 dB

Trumpai apie kompaniją. Sava – tai vienas iš europietiškų padangų gamintojų. Sava padangos gaminamos keliose Europos gamyklose, tačiau dauguma padangų vis dar gaminamos Slovėnijoje, kur sėkmingai sukurta šiuolaikiška gamybos bazė, besispecializuojanti aukštos kokybės vasarinių ir žieminių automobilių padangų gamyboje.
Kompanijos augimas ir plėtra tęsiasi, Sava kasmet pagamina apie 8 mln. padangų. Tai vienas iš didžiausių ir sėkmingiausių padangų gamintojų Centrinėje Europoje. Sava priklauso Goodyear Tire & Rubber koncernui.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Sava gamybos įmonė Kranyje, Slovėnijoje yra viena iš pažangiausių padangų gamyklų Europoje. Ši įmonė gamina ne tik aukštos kokybės žiemines Sava padangas, tačiau ir Goodyear vidutinės bei aukščiausios klasės prekės ženklų gaminius, naudojant pažangias šiuolaikines technologijas.
Įkūrimo metai/šalis: 1920/Slovėnija
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, , SUV padangos, padangos sunkiajam transportui.