Pagrindinis

RIKEN ROAD PERFORMANCE 225/50 R16 92W

RIKEN ROAD PERFORMANCE 225/50 R16 92W

RIKEN ROAD PERFORMANCE 225/50 R16 92W

Prieinamumas: 4+ vnt.

70,00 €

Prekės kodas: 191826

Pristatymo laikas: 9 d.d.

Plotis: 225

Aukštis: 50

Skersmuo: R16

Sezoniškumas: Vasarinės

Gamintojas: Riken

Apkrovos indeksas: 92

Greičio indeksas: W

Degalų sąnaudos: C

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 71

Triukšmingumo lygis: B

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

C
C
71 dB

Trumpai apie kompaniją. Padangų ženklas Riken įkurtas kompanijos Riken Gomu Industry. Verslo pradžioje Riken Gomu Industry dirbo fizikos mokslų ir cheminių tyrimų srityje. Vėliau, sėkmingai išplėtus ir diversifikavus verslą, ji pradėjo gaminti padangas ir užregistravo Riken prekinį ženklą.
Šiuo metu Riken prekių asortimentas gaminamas tik Europoje ir platinamas daugelyje pasaulio šalių Europoje ir Azijoje. Nuo 1992 m. Riken priklauso stambiam padangų koncernui Michelin Group. Taip pat, Michelin Group priklauso padangų prekiniai ženklai BFGoodrich, Kleber, Kormoran, Michelin, Orium, Riken, Taurus, Uniroyal, Tigar Tyres, Strial, Sebring.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Gamykla, kurioje gaminamos padangos Riken, sėkmingai praėjo kokybės kontrolės sistemos patikrą ir yra sertifikuota pagal ISO 9001. Taip pat gamyba atitinka UNECE taisykles. Čia nuolat tobulindamos padangos ir gamybos technologijos, atliekami gumos pavyzdžių bandymai ir ridos testai.
Įkūrimo metai/šalis: 1917/Japonija
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui.