Pagrindinis Straipsniai

Padangų pasirinkimas: ar jums reikia profesionalios pagalbos?

Ne kiekvienas vairuotojas yra pasinėręs į padangų pasirinkimo subtilybes. Pradedantiesiems tai yra gana sunku. Vairuotojai, kaip taisyklė, labai priklauso nuo ekspertų nuomonės.

 

Iš tiesų, norėdami patys suprasti visus padangų kokybės, savybių ir parametrų niuansus, turėsite praleisti daugiau nei valandą. Tuo pačiu vairuotojui reikės sekti padangų pramonės naujienas, tam tikro sezono debiutantus.

 

Patyrę stacionarių ir virtualių prekybos centrų vadovai reguliariai stebi rinką, tiria informaciją spausdintinėje ir internetinėje laikmenose, analizuoja klientų apžvalgas ir stebi ratų testavimo rezultatus. Dėl šios priežasties jie gali kompetentingai ir išsamiai atsakyti į visus klientų klausimus.

 

 

Koks ekspertų nuopelnas?

 

Patyrusio pardavėjo užduotis yra parduoti klientui padangas, kurios atitiktų visus reikalavimus. Tokiu atveju specialistas užduos klientui keletą svarbių klausimų:

 

1. Pasirinkus padnagos dydį ir sezoniškumą, prasideda dialogas su klientu. Pardavėjai tikrai parinks tinkamas padangas, jums tereikia įvardyti automobilio markę ir modelį, pagaminimo metus ir variklio dydį;

 

2. Jei reikia patikslinti pagrindinius parametrus arba jų nepakanka galutiniam pasirinkimui, specialistai išsiaiškins kokybės kriterijus ir pagal ankstesnes padangas. Galbūt ankstesnės padangos buvo pasirinktos neteisingai, arba vairuotojas pateikia neteisingus reikalavimus.

 

3. Patyręs pardavėjas nepamirš tokių parametrų kaip būtinas padangų skaičius, pagaminimo metai, kainų diapazonas ir prekės ženklas. Jei vairuotojas ieško vienos ar dviejų padangų, vadybininkas dažnai gali pasiūlyti jam geriausius variantus konkurencingomis kainomis.

 

Kreipkitės į profesionalus dėl pagalbos, taupykite laiką ir energiją.