Pagrindinis

GT RADIAL SAVERO HT PLUS 265/70 R17 116T

GT RADIAL SAVERO HT PLUS 265/70 R17 116T

GT RADIAL SAVERO HT PLUS 265/70 R17 116T

Prieinamumas: 4 vnt.

93,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.

Prekės kodas: 202045

Pristatymo laikas: 1-2 d.d.

Plotis: 265

Aukštis: 70

Skersmuo: R17

Gamintojas: GT Radial

Greičio indeksas: T

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

Sezoniškumas: Vasarinės

Apkrovos indeksas: 116

GT RADIAL SAVERO HT PLUS - tai ekonominės klasės universalios padangos, skirtos padidinto pravažumo (SUV/CUV/4WD/4x4/Crossover) ir komercinėms transporto priemonėms. Modelis pasižymi pagerintu stabilumu, valomumu ir komfortu visais metų laikais.
Atnaujintas simetrinis GT RADIAL SAVERO HT PLUS protektoriaus raštas turi tris centrines juostas su smailiakampiais blokais ir įpjovomis, gilių drenažinių griovelių tinklą bei sustiprintus pečių blokus. Šis dizaino variantas užtikrina reikiamą kryptinį stabilumą ir valdomumą tiesiame kelyje, lenkiant ar darant staigų manevrą; sukibimą ir pravažumą ant sausos ar šlapios kelio dangos, sniego, plikšalos ar šlapdribos bei sumažina valdymo praradimo, buksavimo ar šoninio slydimo pavojų ir sutrumpina stabdymo kelią.
Be to, puikaus padangos GT RADIAL SAVERO HT PLUS balanso ir specialaus gumos mišinio dėka, protektorius yra elastingas, dėvisi lėtai ir tolygiai, kas laiduoja ilgesnę tarnavimo trukmę, nepeiktinas eksploatacines ir saugumo savybes, minimalų riedėjimo pasipriešinimą, vibraciją bei pagirtiną vairavimo komfortą. Tinkamas pasirinkimas taupiems vairuotojams, turintiems ekonominį biudžetą.

Trumpai apie kompaniją. GT Radial šūkis - patirkite padangos našumą. Su GT Radial gaunate daugiau iš kiekvieno kelio, kiekvieno važiavimo, kiekvieną dieną, už kiekvieną eurą. Daugiau nei 600 inžinierių ir specialistų komanda ir nepriekaištingos kokybės įranga užtikrina aukščiausią padangų gamybos kokybę. Kompanija pradėjo verslą, kaip dviračių padangų gamintojas.
GT Radial žeklas, kaip ir Primewell, Runway, Dextero, Hualin, Greatwall, Roadpro priklauso koncernui Giti Tire. Giti Tire dirba net 32 tūkst. darbuotojų, per metus pagaminama 10 mln. padangų, kurios eksportuojamos į 130 pasaulio valstybių. Kompanija yra didžiausių pasaulio padangų gamintojų 10-e.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Kiekvienoje iš septynių gamyklų, Giti nustatė aukščiausias padangų gamybos kokybės kontrolės procedūras. Griežta kokybės kontrolės sistema ir padangų saugumas išskiria šį gamintoją kitų konkurentų tarpe. Gamintojas sertifikuotas pagal ISO/TS16949, ISO14001 reikalavimus.
Įkūrimo metai/šalis: 1951/Singapūras
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos, motociklų padangos, autobusų padangos.