Pagrindinis

GT Radial Maxmiler WT2 175/75 R16C 101R

GT Radial Maxmiler WT2 175/75 R16C 101R

GT Radial Maxmiler WT2 175/75 R16C 101R

Prieinamumas: 4+ vnt.

80,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.

Prekės kodas: 115218

Pristatymo laikas: 2-3 d.d.

Plotis: 175

Aukštis: 75

Skersmuo: R16C

Sezoniškumas: Žieminės

Gamintojas: GT Radial

Apkrovos indeksas: 101

Greičio indeksas: R

Degalų sąnaudos: E

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 71

Triukšmingumo lygis: B

Būklė: Naujos

Paskirtis: Mikroautobusams

E
C
71 dB

GT RADIAL MAXMILER WT2 - tai ekonominės klasės bedyglės žieminės padangos, skirtos komercinėms transporto priemonėms. Modelis pasižymi pagerintu stabilumu, ekonomiškumu ir komfortu šaltuoju metų laiku.
Pagerintas simetrinis GT RADIAL MAXMILER WT2 protektoriaus raštas turi dvi centrines juostas su stambiais blokais ir banguotomis lamelėmis, gilių zigzaginių drenažinių griovelių tinklą bei sustiprintus pečių blokus. Toks dizaino sprendimas užtikrina reikiamą kryptinį stabilumą ir valdomumą tiesiame kelyje, lenkiant ar posūkiuose; sukibimą ir pravažumą ant sniego, ledo, plikšalos ar šlapdribos bei sumažina valdymo praradimo, buksavimo ar šoninio slydimo pavojų ir veiksmingai sutrumpina stabdymo kelią.
Naujos kartos modelio GT RADIAL MAXMILER WT2 gumos mišinys su specialių junginių priedais, sustiprintas karkasas laiduoja deramas eksploatacines savybes net ir esant didelėms nuolatinėms apkrovoms, elastingumą, mažesnį riedėjimo pasipriešinimą bei nepeiktiną komfortą, tarnavimo trukmę ir kuro ekonomiją. Tinkamas pasirinkimas taupiems vairuotojams, turintiems ekonominį biudžetą.

Trumpai apie kompaniją. GT Radial šūkis - patirkite padangos našumą. Su GT Radial gaunate daugiau iš kiekvieno kelio, kiekvieno važiavimo, kiekvieną dieną, už kiekvieną eurą. Daugiau nei 600 inžinierių ir specialistų komanda ir nepriekaištingos kokybės įranga užtikrina aukščiausią padangų gamybos kokybę. Kompanija pradėjo verslą, kaip dviračių padangų gamintojas.
GT Radial žeklas, kaip ir Primewell, Runway, Dextero, Hualin, Greatwall, Roadpro priklauso koncernui Giti Tire. Giti Tire dirba net 32 tūkst. darbuotojų, per metus pagaminama 10 mln. padangų, kurios eksportuojamos į 130 pasaulio valstybių. Kompanija yra didžiausių pasaulio padangų gamintojų 10-e.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Kiekvienoje iš septynių gamyklų, Giti nustatė aukščiausias padangų gamybos kokybės kontrolės procedūras. Griežta kokybės kontrolės sistema ir padangų saugumas išskiria šį gamintoją kitų konkurentų tarpe. Gamintojas sertifikuotas pagal ISO/TS16949, ISO14001 reikalavimus.
Įkūrimo metai/šalis: 1951/Singapūras
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos, motociklų padangos, autobusų padangos.