Pagrindinis

GT RADIAL CHAMPIRO ECO 155/70 R13 75T

GT RADIAL CHAMPIRO ECO 155/70 R13 75T

GT RADIAL CHAMPIRO ECO 155/70 R13 75T

Prieinamumas: 4+ vnt.

32,00 €

Prekės kodas: 162579

Pristatymo laikas: 1-2 d.d.

Plotis: 155

Aukštis: 70

Skersmuo: R13

Sezoniškumas: Vasarinės

Gamintojas: GT Radial

Apkrovos indeksas: 75

Greičio indeksas: T

Degalų sąnaudos: E

Sukibimas su šlapia kelio danga: B

Triukšmingumas (dB): 70

Triukšmingumo lygis: 2

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

E
B
70 dB

GT RADIAL CHAMPIRO ECO - tai ekonominės klasės vasarinės padangos, skirtos lengvosioms transporto priemonėms. Modelis pasižymi pagerintu stabilumu, sukibimu ir komfortu šiltuoju metų laiku.
Atnaujintas simetrinis GT RADIAL CHAMPIRO ECO protektoriaus raštas turi dvi centrines juostas su įvairiaformiais blokais ir įpjovomis, gilių drenažinių griovelių tinklą bei sustiprintus pečių blokus. Šis konstrukcinis variantas užtikrina deramą kryptinį stabilumą ir valdomumą tiesiame kelyje, lenkiant ir posūkiuose; sukibimą ant sausos ir šlapios dangos bei sumažina valdymo praradimo, šoninio slydimo pavojų ir sutrumpina stabdymo kelią.
Naujos kartos padangos GT RADIAL CHAMPIRO ECO protektoriaus dizainas, sustiprintas karkasas, šiuolaikinis gumos mišinys su silicio junginių priemaišomis laiduoja tinkamas eksploatacines savybes, tolygų apkrovų pasiskirstymą, minimalų triukšmingumą, CO2 taršą bei sklandaus riedėjimo jausmą. Tinkamas pasirinkimas taupiems vairuotojams, turintiems ekonominį biudžetą.

Trumpai apie kompaniją. GT Radial šūkis - patirkite padangos našumą. Su GT Radial gaunate daugiau iš kiekvieno kelio, kiekvieno važiavimo, kiekvieną dieną, už kiekvieną eurą. Daugiau nei 600 inžinierių ir specialistų komanda ir nepriekaištingos kokybės įranga užtikrina aukščiausią padangų gamybos kokybę. Kompanija pradėjo verslą, kaip dviračių padangų gamintojas.
GT Radial žeklas, kaip ir Primewell, Runway, Dextero, Hualin, Greatwall, Roadpro priklauso koncernui Giti Tire. Giti Tire dirba net 32 tūkst. darbuotojų, per metus pagaminama 10 mln. padangų, kurios eksportuojamos į 130 pasaulio valstybių. Kompanija yra didžiausių pasaulio padangų gamintojų 10-e.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Kiekvienoje iš septynių gamyklų, Giti nustatė aukščiausias padangų gamybos kokybės kontrolės procedūras. Griežta kokybės kontrolės sistema ir padangų saugumas išskiria šį gamintoją kitų konkurentų tarpe. Gamintojas sertifikuotas pagal ISO/TS16949, ISO14001 reikalavimus.
Įkūrimo metai/šalis: 1951/Singapūras
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos, motociklų padangos, autobusų padangos.