Pagrindinis

GRIPMAX SUREGRIP PRO WINTER (STATUS PRO WINTER) 325/35 R22 114V

GRIPMAX SUREGRIP PRO WINTER (STATUS PRO WINTER) 325/35 R22 114V

GRIPMAX SUREGRIP PRO WINTER (STATUS PRO WINTER) 325/35 R22 114V

Prieinamumas: 4+ vnt.

224,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 2 vnt.

Prekės kodas: 279507

Pristatymo laikas: 9 d.d.

Plotis: 325

Aukštis: 35

Skersmuo: R22

Sezoniškumas: Žieminės

Gamintojas: Gripmax

Apkrovos indeksas: 114

Greičio indeksas: V

Degalų sąnaudos: C

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 75

Triukšmingumo lygis: B

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

C
C
75 dB

Trumpai apie kompaniją. Gripmax prekinis ženklas įsitvirtino rinkoje ir žinomas kaip pažangus padangų gamintojas, atitinkantis klientų Europoje, Pietų Amerikoje, Viduriniuose Rytuose, Azijoje ir Australijoje poreikius. Vairuotojų, pasitikinčių Gripmax, skaičius jau seniai viršijo kelis šimtui tūkstančių. Gripmax didžiuojamės kokybiškomis padangomis, kurios ne tik patenkina, bet ir viršija vartotojų lūkesčius. Ženklas priklauso koncernui Qingdao Grip Tyre Co. Ltd.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Gripmax padangos yra unikalios savo dizainu ir konstrukcija, jos pagamintos iš geriausių medžiagų, naudojant šiuolaikines technologijas ir pažangius gamybos procesus bei testavimo įrangą. Kompanija dirba su ypatinga aistra, siekdama užtikrinti, kad padangų asortimentas ir inovatyvus dizainas bei kokybės kontrolės sistemos ir įranga išliktų rinkoje pačiais naujausiais ir šiuolaikiškiausias.
Įkūrimo metai/šalis: 2011/Kinija
Padangos ir asortimentas: vasarines padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, prabangių automobilių padangos.