Goodyear Vector 4 Seasons Gen-2 215/50 R17 95V XL

Pagrindinis Goodyear Vector 4 Seasons Gen-2 215/50 R17 95V XL
Goodyear Vector 4 Seasons Gen-2 215/50 R17 95V XL

Goodyear Vector 4 Seasons Gen-2 215/50 R17 95V XL

134,00 €
Nemokamas pristatymas, jei apmokėjimą atliksite bankiniu pavedimu

Prieinamumas: 4 vnt.

Prekės kodas: 122047

Pristatymo laikas: 1-3 d.d.

Plotis: 215

Degalų sąnaudos: C

Aukštis: 50

Sukibimas su šlapia kelio danga: B

Skersmuo: R17

Triukšmingumas (dB): 68

Sezoniškumas: Universalios

Triukšmingumo lygis: 1

Gamintojas: Goodyear

Būklė: Naujos

Apkrovos indeksas: 95

Paskirtis: Automobiliams

Greičio indeksas: V

Savybės: XL

C
B
68 dB
+

Trumpai apie kompaniją. Goodyear sėkmės ir aukšti padangų gamybos standartai grindžiami įsipareigojimu nuolat tobulėti ir diegti naujoves. Kompanija pavadinta vulkanizavimo proceso išradėjo Charles Goodyear garbei. Bėgant laikui, Goodyear išaugo į vieną iš didžiausių pasaulyje padangų gamintojų, kurių vardas skaitomas vienas iš labiausiai pripažintų ir atpažįstamų prekinių ženklų. Kompanijoje visame pasaulyje dirba apie 65 000 partnerių ir darbuotojų.
Gamintojo sėkmės pagrindas - vartotojų ir klientų pozityvi patirtis, nepriekaištingas klientų aptarnavimas ir, žinoma, aukščiausios kokybės padangos. Goodyear gamina padangas ir kitus produktus 47 gamyklose 21 pasaulio šalyje. Ji vykdo marketingo veiklą ir aktyvią padangų prekybą beveik visose pasaulio šalyse. Prekinis ženklas Goodyear priklauso vienai didžiausių pasaulio padangų korporacijų Goodyear-Dunlop Group. Gamintojui priklauso padangų prekiniai ženklai Debica, Douglas, Dunlop, Fierce, Fulda, Goodyear, Kelly, Sava, Pneumant Tires ir kt.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Goodyear siūlo visus pranašumus ir savybes, kurių ieško šiuolaikinis vairuotojas, - nuo novatoriškų technologijų ir našumo iki absoliutaus patikimumo ir prieinamos kokybės/kainos santykio. Goodyear inžinieriai kiekvieną naujos padangos konstrukciją tikrina pagal daugiau nei 50 našumo kriterijų.
Goodyear vasarinės, žieminės ir universalios padangos yra ne tik novatoriškos, bet ir labai gerai vertinamos ekspertų. Goodyear dažnai kreipiasi į nepriklausomas bandymus atliekančias įstaigas ir automobilių klubus. Kompanija taip pat gamina ir parduoda įvairios paskirties su guma susijusias chemines medžiagas.
 
Įkūrimo metai/šalis: 1839/JAV
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos sunkiajam transportui, padangos komerciniam ir žemės ūkio transportui, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos, padangos motociklams.

SUSIJUSIOS PREKĖS