Pagrindinis

GOODRIDE SA57 275/55 R20 117V

GOODRIDE SA57 275/55 R20 117V

GOODRIDE SA57 275/55 R20 117V

Prieinamumas: 0 vnt.

103,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.

Prekės kodas: 192592

Pristatymo laikas: d.d.

Plotis: 275

Aukštis: 55

Skersmuo: R20

Sezoniškumas: Vasarinės

Gamintojas: Goodride

Apkrovos indeksas: 117

Greičio indeksas: V

Degalų sąnaudos: C

Sukibimas su šlapia kelio danga: B

Triukšmingumas (dB): 73

Triukšmingumo lygis: B

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

C
B
73 dB

GOODRIDE SA57 - tai ekonominės klasės vasarinės padangos, skirtos galingoms ir sportinėms lengvosioms transporto priemonėms. Modelis pasižymi pagerintu stabilumu, valdomumu ir našumu šiltuoju metų laiku. Tinka vairuotojams, mėgstantiems sportinį vairavimo stilių.
Simetrinis kryptinis V formos GOODRIDE SA57 protektoriaus raštas turi tris centrines juostas su stambiais lenktais blokais ir įpjovomis, gilių griovelių tinklą bei sustiprintus masyvius pečių blokus. Drenažiniai grioveliai savalaikiai pašalina paviršinį vandenį ir minimizuoja slydimo ar valdymo praradimo pavojų bei veiksmingai sutrumpina stabdymo kelią net ir prastose oro sąlygose. Smailėjantys blokai centrinėje dalyje užtikrina pagirtina kryptinį stabilumą, sukibimą ir valdomumą tiesiame kelyje, lenkiant ar dinaminių manevrų metu.
Pagerintas padangos GOODRIDE SA57 protektoriaus dizainas, sustiprintas karkasas ir gumos mišinys su silicio junginių priemaišomis laiduoja tolygų apkrovų pasiskirstymą ir nusidėvėjimo spartą, savaiminį griovelių išsivalymą, mažesnį riedėjimo pasipriešinimą, vibraciją bei patenkinamas saugumo ir eksploatacines savybes. Priimtinas sprendimas taupiems vairuotojams, turintiems ekonominį biudžetą.

Trumpai apie kompaniją. Padangų prekinis ženklas Goodride priklauso kompanijai Zhongce Rubber Group Company Limited (trumpinama ZC-Rubber). Kaip viena iš Kinijos padangų rinkos lyderių, ZC-Rubber nuolat siekia didelių laimėjimų pasaulinėje padangų rinkoje.
Kompanija sėkmingai gamina aukštos kokybės dviračių, motociklų, automobilių, lengvųjų sunkvežimių, sunkvežimių, ATV ir priekabų padangas.
2000 m. gamintojas pradėjo plėsti gamybos apimtis ir sėkmingai eksportuoti produkciją į Azijos, Europos, Amerikos ir Afrikos kontinentų rinkas. ZC-Rubber yra 11-asis didžiausias gamintojas pasaulinėje padangų rinkoje. Jam taip pat priklauso prekinis ženklas Chaoyang Tire.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Sukaupta ilgametė gamybos patirtis, šiuolaikiniai padangų reikalavimai ir iššūkiai suformavo Chaoyang Tire puikios kokybės padangų technologinę raidą ir tradicijas.
Progresyvi ir sisteminga gausių duomenų analizė ir profesionalumas užtikrina nuolatinį efektyvių padangų gamybos naujovių diegimą ir Goodride persvarą pasaulinėje padangų rinkoje. Goodride gamybos linijos komanda nuolat investuoja į pažangią padangų įrangą iš Vokietijos, Japonijos ir JAV, asortimento ir gamybos plėtrą bei vardo populiarinimą.
Įkūrimo metai/šalis: 1958/Kinija
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos, motociklų padangos, motorolerių padangos, autobusų padangos, priekabų padangos.