Pagrindinis

Goldline iGL910 185/55 R16 83V

Goldline iGL910 185/55 R16 83V

Goldline iGL910 185/55 R16 83V

Prieinamumas: 0 vnt.

56,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.

Prekės kodas: 115265

Pristatymo laikas: d.d.

Plotis: 185

Aukštis: 55

Skersmuo: R16

Sezoniškumas: Vasarinės

Gamintojas: Goldline

Apkrovos indeksas: 83

Greičio indeksas: V

Degalų sąnaudos: E

Sukibimas su šlapia kelio danga: E

Triukšmingumas (dB): 72

Triukšmingumo lygis: 2

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

E
E
72 dB

GOLDLINE iGL910 - tai ekonominės klasės vasarinės padangos, skirtos lengvosioms transporto priemonėms. Modelis pasižymi pagerintu stabilumu, valdomumu ir komfortu šiltuoju metų laiku. Tinka vairuotojams, mėgstantiems sportinį vairavimo stilių.
Naujos kartos nesimetrinis GOLDLINE iGL910 protektoriaus raštas turi tris skirtingas centrines juostas su įvairiaformiais blokais ir įpjovomis, gilių griovelių tinklą bei sustiprintus pečių blokus. Šis dizaino variantas užtikrina reikiamą kryptinį stabilumą tiesiame kelyje, lenkiant ar darant staigų manevrą; sukibimą ir valdomumą ant sausos ir šlapios dangos bei sumažina valdymo praradimo, šoninio slydimo pavojų ir sutrumpina stabdymo kelią.
Pagerintas padangos GOLDLINE iGL910 protektoriaus dizainas, sustiprintas karkasas ir gumos mišinys su silicio junginių priemaišomis laiduoja tolygų apkrovų pasiskirstymą ir nusidėvėjimo spartą, mažesnį riedėjimo pasipriešinimą, vibraciją ir triukšmingumą bei patenkinamas saugumo ir eksploatacines savybes. Priimtinas sprendimas taupiems vairuotojams, turintiems ekonominį biudžetą.

Trumpai apie kompaniją. Biudžetinių padangų prekinis ženklas Goldline priklauso kompanijai Van Den Ban Group. Goldline ženklas ir pirmieji modeliai pristatyti 2016 m. Reifen Essen parodoje. Goldline - tai padangos, kuriuos Van Den Ban Group siūlo vairuotojui kaip geriausią alternatyvą. Taigi, kiekvienas pirkėjas gali rasti sau tinkamą padangų komplektą, nepatirdamas didelių išlaidų ir nusivylimo.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Šiuolaikinės padangų testavimo ir gamybos technologijos dėka, kiekviena Goldline padanga turi pakankama ilgaamžiškumo, originalaus dizaino ir, žinoma, tinkamą našumo lygį. Goldline siūlo vairuotojams gerą kainos ir kokybės santykį bei platų padangų asortimentą visiems sezonams.
Įkūrimo metai/šalis: 2016/Nederlandai
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui.