Pagrindinis

Goldline GLP101 145/70 R12 69T

Goldline GLP101 145/70 R12 69T

Goldline GLP101 145/70 R12 69T

Prieinamumas: 0 vnt.

32,00 €

Prekės kodas: 108518

Pristatymo laikas: d.d.

Plotis: 145

Aukštis: 70

Skersmuo: R12

Sezoniškumas: Vasarinės

Gamintojas: Goldline

Apkrovos indeksas: 69

Greičio indeksas: T

Degalų sąnaudos: E

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 70

Triukšmingumo lygis: 2

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

E
C
70 dB

GOLDLINE GLP101 - tai ekonominės klasės vasarinės padangos, skirtos lengvosioms transporto priemonėms. Modelis pasižymi pagerintu stabilumu, sukibimu ir valdomumu šiltuoju metų laiku.
Simetrinis GOLDLINE GLP101 protektoriaus raštas turi tris centrines juostas su smailiakampiais blokais ir įpjovomis, gilių griovelių tinklą bei sustiprintus pečių blokus. Šis dizaino variantas užtikrina reikiamą kryptinį stabilumą ir valdomumą tiesiame kelyje, lenkiant ar posūkiuose; sukibimą ant sausos ir šlapios dangos bei sutrumpina stabdymo kelią ir sumažina valdymo praradimo, šoninio slydimo pavojų.
Atnaujintas padangos GOLDLINE GLP101 protektoriaus dizainas, sustiprintas karkasas ir gumos mišinys su specialiomis priemaišomis laiduoja tolygų apkrovų pasiskirstymą ir nusidėvėjimo spartą, mažesnį riedėjimo pasipriešinimą ir vibraciją bei patenkinamas saugumo, ilgaamžiškumo ir eksploatacines savybes. Priimtinas sprendimas taupiems vairuotojams, turintiems ekonominį biudžetą.

Trumpai apie kompaniją. Biudžetinių padangų prekinis ženklas Goldline priklauso kompanijai Van Den Ban Group. Goldline ženklas ir pirmieji modeliai pristatyti 2016 m. Reifen Essen parodoje. Goldline - tai padangos, kuriuos Van Den Ban Group siūlo vairuotojui kaip geriausią alternatyvą. Taigi, kiekvienas pirkėjas gali rasti sau tinkamą padangų komplektą, nepatirdamas didelių išlaidų ir nusivylimo.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Šiuolaikinės padangų testavimo ir gamybos technologijos dėka, kiekviena Goldline padanga turi pakankama ilgaamžiškumo, originalaus dizaino ir, žinoma, tinkamą našumo lygį. Goldline siūlo vairuotojams gerą kainos ir kokybės santykį bei platų padangų asortimentą visiems sezonams.
Įkūrimo metai/šalis: 2016/Nederlandai
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui.