Pagrindinis

GISLAVED COM*SPEED 235/65 R16C 115/113R

GISLAVED COM*SPEED 235/65 R16C 115/113R

GISLAVED COM*SPEED 235/65 R16C 115/113R

Prieinamumas: 0 vnt.

118,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.

Prekės kodas: 287286

Pristatymo laikas: d.d.

Plotis: 235

Aukštis: 65

Skersmuo: R16C

Sezoniškumas: Vasarinės

Būklė: Naujos

Paskirtis: Mikroautobusams

Degalų sąnaudos: E

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 72

Gamintojas: Gislaved

Apkrovos indeksas: 115/113

Greičio indeksas: R

E
C
72 dB

GISLAVED COM*SPEED - tai vidutinės klasės vasarinės padangos, skirtos komercinėms transporto priemonėms. Modelis pasižymi pagerintu valdomumu, ekonomiškumu ir ilgaamžiškumu šiltuoju metų laiku.
Simetrinis GISLAVED COM*SPEED protektoriaus raštas turi dvi centrines juostas su įvairiaformiais blokais ir įpjovomis, gilių griovelių tinklą bei sustiprintus apvalainus pečių blokus. Šis dizaino sprendimas užtikrina kryptinį stabilumą ir valdomumą tiesiame kelyje, lenkiant ir posūkiuose; sukibimą ant sausos ir šlapios dangos, sumažina valdymo praradimo, buksavimo ir šoninio slydimo pavojų bei sutrumpina stabdymo kelią.
Tinkamo padangos GISLAVED COM*SPEED balanso, sutvirtinto korpuso ir specialaus gumos mišinio su priedais dėka, protektorius dėvisi lėčiau ir tolygiai, kas laiduoja ilgesnę eksploatacijos trukmę, nepeiktinas sukibimo ir važiavimo saugumo savybes, mažesnį riedėjimo pasipriešinimą, vibraciją bei sumažina kuro sąnaudas ir CO2 taršą.

Trumpai apie kompaniją. Gislaved šūkis - bekompromisis padangų sukibimas su kelio danga. Kompanija buvo įsteigta Gislaved mieste, nuo kurio ir kilo pavadinimas. Jos įkūrėjai - du broliai Carl Gislow ir Wilhelm Gislow. Laikui bėgant, kompanija augo ir tapo gerai žinomu prekiniu ženklu šiaurinės Europos is skandinavų šalyse. 1927 m. prasidėjo sėkmingas ir ilgalaikis bendradarbiavimas su automobilių gamintoju Volvo AB. 1985 m. Gislaved nusipirko padangų gamintoją Viking Däck A/S Tyres.
Vėliau, 1987 m. Gislaved ir Viking kompanijos buvo apjungtos į vieną koncerną ir pavadintą Nivis Tyre AB. Nuo 1992 m. Nivis Tyre priklauso žymiai kompanijai Continental AG. Continental yra vienas iš pasaulinių padangų gamybos lyderių ir gamina padangas jau daugiau nei 140 m. Padangų gamintojo Gislaved vertybės - puikus padangų sukibimas nepriklausantis nuo oro sąlygų, važiavimo sauga ir vairavimo komfortas.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Gislaved lyderio pozicija stiprinama nuolat plečiant kokybiškų padangų asortimentą, tobulinant lengvųjų automobilių, padidinto pravažumo visureigių ir mikroautobusų padangų modelių dizainus ir gamybą. Aukšta medžiagų ir padangų kokybė, legendinis patikimumas ir nuolatinės inovacijos pagal švediškas tradicijas užtikrina Gislaved vardui nepriekaištingą reputaciją.
Įkūrimo metai/šalis: 1893/Švedija
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos.