Pagrindinis

FORTUNA ECOPLUS SUV 275/45 R20 110W

FORTUNA ECOPLUS SUV 275/45 R20 110W

FORTUNA ECOPLUS SUV 275/45 R20 110W

Prieinamumas: 0 vnt.

91,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.

Prekės kodas: 292743

Pristatymo laikas: d.d.

Plotis: 275

Aukštis: 45

Skersmuo: R20

Sezoniškumas: Vasarinės

Gamintojas: Fortuna

Apkrovos indeksas: 110

Greičio indeksas: W

Degalų sąnaudos: C

Sukibimas su šlapia kelio danga: B

Triukšmingumas (dB): 71

Triukšmingumo lygis: 2

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

C
B
71 dB

FORTUNA ECOPLUS SUV - tai ekonominės klasės vasarinės padangos, skirtos padidinto pravažumo transporto priemonėms (SUV/CUV/4WD/4x4/Crossover). Modelis pasižymi pagerintu stabilumu, pravažumu ir ekonomiškumu šiltuoju metų laiku.
Nesimetrinis ECOPLUS SUV protektoriaus raštas turi tris skirtingas centrines juostas su aštriabriauniais blokais ir įpjovomis, gilių drenažinių griovelių tinklą bei sustiprintus pečių blokus. Toks dizaino variantas užtikrina reikiamą kryptinį stabilumą tiesiame kelyje, posūkiuose ir lenkiant; sukibimą ir pravažumą ant sausos ir šlapios dangos bei sumažina valdymo praradimo, šoninio slydimo pavojų ir stabdymo kelią.
Šiuolaikinis padangos FORTUNA ECOPLUS SUV protektoriaus dizainas, sustiprintas karkasas ir gumos mišinys su specialių junginių priemaišomis laiduoja tolygų apkrovų pasiskirstymą ir tinkamas eksploatacines savybes, o protektorius dėvisi lėčiau ir tolygiai. Rekomenduojamas sprendimas taupiems vairuotojams, turintiems ekonominį biudžetą.

Trumpai apie kompaniją. Prekinis ženklas Fortuna priklauso kompanijai Cooper Tires. Cooper Tires sėkmės pradžia prasidėjo nuo padangų remonto rinkinių ir padangų cemento gamybos. Kompanija augo ir plėtėsi ir 1926 m. įsigijo The Giant Tire & Rubber Company bei persikėlė į Ohio valstiją. Tada buvo sukurtas Cooper Tires šūkis - gera prekė, gerai parduota už gerą kainą.
Šiandien kompanija turi net 60 gamyklų 13-oje pasaulio šalių, kur dirba daugiau nei 20 tūkst. darbuotojų. Padangos eksportuojamos į 150 valstybių. Cooper Tires užima 11-ą vietą pasaulyje pagal gamybos ir pardavimo apimtis. Kompanija nuolat remia auto sporto varžybas ir ledo ritulio komandas JAV ir Kanadoje. Šiam gamintojui priklauso padangų ženklai Avon, Cooper, Dean, Eldorado, Mastercraft, Mentor, Starfire, Definity, Roadmaster, Mickey Thompson, Dick Cepek, Chengshan, Austone, Fortuna, Hercules ir Ironman.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Ilgaamžiškumas ir sauga - du kertiniai Cooper Tires filosofijos ir gamybos kriterijai gaminant Fortuna. 2014 m. JAV įsteigtas Cooper Tires pasaulinio lygio techninis centras bei mokslo ir technologijų centras. Čia nuolat tobulindamos padangos ir gamybos technologijos, atliekami gumos pavyzdžių bandymai ir ridos testai.
Įkūrimo metai/šalis: 1914/JAV
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos.