Pagrindinis

FIRESTONE WINTERHAWK 4 205/60 R17

FIRESTONE WINTERHAWK 4 205/60 R17

FIRESTONE WINTERHAWK 4 205/60 R17

Prieinamumas: 4+ vnt.

127,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.

Prekės kodas: 447931

Pristatymo laikas: 0-1 d.d.

Plotis: 205

Aukštis: 60

Skersmuo: R17

Gamintojas: Firestone

Greičio indeksas:

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

Sezoniškumas: Žieminės

Apkrovos indeksas:

Trumpai apie kompaniją. Kalbama, kad kompanijos įkūrėjas Harvey Firestone išrado ratą dar kartą, kadangi, įkurus Firestone, jis pakeitė mūsų važiavimo būdą ir reorganizavo padangų gamybą šalyje. Jo novatoriška dvasia ir pasišventimas nulėmė įmonės stiprias inovacijų tradicijas, sėkmingai gyvuojančias iki šiol. Jau nuo įkūrimo pradžios, Firestone suprato šio verslo perspektyvas ir plėtros galimybes padangų rinkoje ir greitai tapo produktų masinės gamybos pradininke JAV.
Firestone valdo dar vieną didelę korporaciją - Firestone Diversified Products. 1998 m. Firestone susijungė su koncernu Bridgstone Corporation Japan. Šiuo metu gamintojui dirba net 130 tūkst. darbuotojų, o padangos eksportuojamos į 130 šalių.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Firestone padangų pasirinkimas Jums užtikrina aukštą kokybę ir ilgą tarnavimo trukmę už palankią kainą. Padangos pagamintos naujausiomis technologijomis, kruopščiai testuojant protektoriaus raštus ir padangos karkasą. Firestone padangos yra ekonomiškos ir pasižymi puikiu vairavimo komfortu. Produkcija sertifikuota pagal ISO 9000 ir QS 9000.
Įkūrimo metai/šalis: 1900/JAV
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos, kartingų padangos, motociklų padangos.