Pagrindinis

FEDERAL EVOLUZION ST-1 285/35 R18 101Y

FEDERAL EVOLUZION ST-1 285/35 R18 101Y

FEDERAL EVOLUZION ST-1 285/35 R18 101Y

Prieinamumas: 0 vnt.

120,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.

Prekės kodas: 190173

Pristatymo laikas: d.d.

Plotis: 285

Aukštis: 35

Skersmuo: R18

Sezoniškumas: Vasarinės

Gamintojas: Federal

Apkrovos indeksas: 101

Greičio indeksas: Y

Degalų sąnaudos: B

Sukibimas su šlapia kelio danga: B

Triukšmingumas (dB): 73

Triukšmingumo lygis: 3

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

B
B
73 dB

Trumpai apie kompaniją. Federal Tires yra viena iš didžiausių ir svarbiausių korporacijų Taivane. Gamintojas yra plačiai žinomas visame pasaulyje, ypač JAV, Japonijoje ir Australijoje, už savo nuopelnus motociklų ir lenktyninių automobilių padangų rinkose. Kompanija Federal Tires nuolat plečia gamybos apimtis ir skverbiasi pasaulinę padangų rinką, siūlydama priimtiną prekių kainą, puikų našumą ir didelį patikimumą.
Esminis kokybinis šuolis ir finansinė verslo sėkmė pasiekta glaudžiai bendradarbiaujant su Bridgestone Corporation ir Sumitomo Rubber Industries (Dunlop Tires). Šiandien Federal Tires eksportuoja produkciją į daugiau nei 70 pasaulio valstybių.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Federal Tires specializuojasi lengvųjų, visureigių, sportinių bei komercinių automobilių padangų gamyboje ir platinime. Nors šio gamintojo padangos priskiriamos ekonominiam segmentui, tačiau jos nepriekaištingai atitinka aukščiausius techninius padangų gamybos ir kokybės reikalavimus.
Įkūrimo metai/šalis: 1954/Taivanas
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos, motociklų padangos.