Pagrindinis

FALKEN HS01 215/45 R20 95T

Akcija
FALKEN HS01 215/45 R20 95T

FALKEN HS01 215/45 R20 95T

Prieinamumas: 4+ vnt.

174,00 € 186,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 2 vnt.

Prekės kodas: 313363

Pristatymo laikas: 5 d.d.

Plotis: 215

Aukštis: 45

Skersmuo: R20

Sezoniškumas: Žieminės

Gamintojas: Falken

Apkrovos indeksas: 95

Greičio indeksas: T

Degalų sąnaudos: B

Sukibimas su šlapia kelio danga: D

Triukšmingumas (dB): 71

Triukšmingumo lygis: 2

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

B
D
71 dB

Trumpai apie kompaniją. Nesvarbu, ar vairuojate lengvąjį automobilį, mikroautobusą, visureigį ar sunkvežimį, Falken Tires turi padangas, tiksliai atitinkančias Jūsų poreikius. Falken Tires kokybė ir patikimumas išbandytas ir patikrintas gatvėse, auto sporto trekuose bei prasto pravažumo keliuose visomis vairavimo sąlygomis.
Gamintojas ypač aktyvus ir sėkmingas sporto lenktynių padangų rinkoje. Pasirinkdami Falken ženklą, pasirenkate gamintojo patirtį ir padangų ilgaamžiškumą. Falken Tires priklauso koncernui Sumitomo Rubber Industries. Gamintojui Sumitomo priklauso padangų prekiniai ženklai, Falken, Sumitomo, Multi-Mile, Sigma, Cordovan, Vanderbilt, Ohtsu.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Laikui bėgant, moto sporto padangų reikalavimai ir iššūkiai suformavo Falken aukščiausios kokybės padangų technologinę raidą ir tradicijas. Progresyvi ir sisteminga gausių duomenų analizė ir patirtis, sukaupta automobilių varžybose, užtikrina nuolatinį efektyvių padangų gamybos naujovių diegimą per trumpiausią laiką.
Įkūrimo metai/šalis: 1983/Japonija
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos.