Pagrindinis

ARIVO ULTRA ARZ 4 225/50 R17 98W

ARIVO ULTRA ARZ 4 225/50 R17 98W

ARIVO ULTRA ARZ 4 225/50 R17 98W

Prieinamumas: 4+ vnt.

55,00 €

Prekės kodas: 273061

Pristatymo laikas: 0-1 d.d.

Plotis: 225

Aukštis: 50

Skersmuo: R17

Sezoniškumas: Vasarinės

Gamintojas: ARIVO

Apkrovos indeksas: 98

Greičio indeksas: W

Degalų sąnaudos: E

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 72

Triukšmingumo lygis: B

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

E
C
72 dB

Modelis ARIVO ULTRA ARZ 4 yra lengvojo keleivinio transporto priemonių vasarinė padanga. Asimetrinis protektoriaus rašto dizainas pagerina padangos našumą ir sukibimą šlapiomis kelio dangos sąlygomis bei užtikrina gerą stabilumą važiuojant net ir dideliu greičiu.
Silicis priedai, įdėti į padangos ULTRA ARZ 4 protektoriaus mišinį, veiksmingai pagerina jos sukibimą drėgname/šlapiame kelyje bei sumažina riedėjimo pasipriešinimą, taigi ir kuro sąnaudas. Mažo 72 dB triukšmingumo dėka, ARIVO ULTRA ARZ 4 veiksmingai užtikrina vairuotojui ir keliaiviams tylų ir patogų važiavimą. Tai priimtinas sprendimas taupiems vairuotojams, turintiems ekonominį biudžetą ir ieškantiems palankaus prekės vertė/prekės kaina santykio.

Trumpai apie kompaniją. Padangų prekinis ženklas Arivo priklauso kompanijai Arivo Tyre Co., Ltd. Įmonė sėkmingai gamina platų padangų asortimentą, skirtą keleiviniams lengviesiems automobiliams, visureigiams, lengviems sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms. Unikali gaminių pasiūla kasmet sparčiai plečiama pasitelkiant pažangias Europietiškas projektavimo ir gamybos technologijas.
Arivo kompanijos misija yra suteikti vairuotojui efektyvaus šiuolaikinio vairavimo ir padangų naudojimo patirtį, atsižvelgiant į Jūsų kasdienius poreikius. Prekinis ženklas taip pat registruotas Jungtinėje Karalystėje.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Arivo padangos atitinka keliamus padangų gamybos reikalavimus, šiuolaikinių technologijų koncepciją bei progresyvius kontrolės metodus. Inovacijų ir didėjančių gamybos apimčių dėka, Arivo siūlo priimtinos kokybės padangas už patrauklią kainą.
Natūrali guma importuojama iš Tailando ir Malaizijos, o gamyboje dirba inžinieriai, įgavę patirties kompanijose Michelin, Bridgestone, Continental ir Hankook. Arivo - tai tinkama alternatyva daugeliui brangių prekinių ženklų. Gamyba ir valdymas sertifikuoti pagal ISO 9001 ir ISO/16949 QMSC reikalavimus.
Įkūrimo metai/šalis: 20XX/Kinija
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, sunkvežimių padangos, komercinės paskirties padangos, sportinės padangos, SUV padangos.